Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történhetett a babámmal?...

Mi történhetett a babámmal? Más babája is csinált ilyet? Rémisztő volt nagyon.

Figyelt kérdés

Ma hajat mostam, bevittem magammal a picurt a babkocsijával, hogy szem előtt legyen. Mikor végeztem ránéztem és elkezdett sikítva, vígasztalhatatlanul sírni. A végén már annyira sírt, hogy kicsit "rángatózva" vette a levegőt. Úgy, mint mikor mi felnőttek sírunk és alig kapunk levegőt. Mindent csináltam vele, semmi nem vígasztalta meg. Ez fürdetésidő előtt volt, gondoltam a víz megnyugtatja, az sem. Aztán jött a tápszer, attól megnyugodott, de kb. 5 perc után megint rámnézett és ordított. Tettem fel neki egy Viburcolt, befejeztük az etetést, most alszik. Kb. fél órát sírt. Mi történhetett? Tőlem fél vagy látott valamit, ami számunkra nem látható??? Történt ilyen mással is?

Amúgy 3 hós, nagyon nyugodt baba, nagyon keveset sír.


2010. febr. 12. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Vagy a hasa fájt, vagy szeretet hiánya volt.... nyugi, nincs baja, lehet fáradt volt szegényke, sok inger érte aznap.
2010. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Volt a fejeden törölköző?Mert az enyém adtól ilyedt meg,és nem ismert meg.
2010. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Az ilyen pici babák még látnak. Úgy két éves kor körül zárulnak be náluk a kapuk, ahogy öntudatra ébrednek. Bár nem jellemző, hogy félelemmel töltse el őket ez a dolog. Mindenesetre elég furcsa. Nekünk voltak elég érdekes élményeink a picivel, de ő teljes békességgel és nyugalommal állt hozzá a dologhoz.
2010. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Látott máskor is hajmosás közben/után? Mert szerintem megijedt attól az arcodtól. Az én lányom is megijed néha számomra megmagyarázhatatlan módon, és mindig gondolunk valamire, hogy mitől lehetett. Utána is sírnak mert nekik még minden élmény hatalmas benyomást kelt. Szerintem ne aggódj, holnapra kialussza, de ha többször előfordul és furcsának találod, beszélj a védőnővel, dokival.
2010. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
A lányod valószínúleg a hajmosásodtól ijedt meg.Másképpen néztél ki vizes fejjel,mint ahogy téged megszokott.Az egyik lányom is a vizes fejemtől kezdett el sírni.A hajam a szemembe lógott.Nálatok is ez lehetett az oka.
2010. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Szia!Hát ahogy elolvastam a kérdésed az első ami eszembe jutott hogy megijedt tőled.Mármint a vizes hajadtól.Az én kislányom nem szereti ha vizes a hajam akkor még a közelembe sem akar jönni ,pedig már 19 hónapos.Sőt a nagyobbik lányom kb.10hónapos volt amikor a hosszú hajam levágattam rövidre,amikor meglátott hiába szóltam hozzá sírógörcsöt kapott.es 2 napig csak az apjával volthajlandó bármit is csinálni.
2010. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Megijedt tőled. Lányom a hajcsavaroktól sirt, ha éppen bodoritottam a hajam.
2010. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

hogy mostad a hajad, fejjel lefelé lógattad a kádba?

mert lehet , hogy ez is megijeszthette

reméljük holnapra nem is fog emlékezni rá :D

2010. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok! Kicsit megnyugtat, hogy nem csak én jártam így már. Nagyon remélem holnapra elfelejti. Egyszer már bevittem így magammal, de akkor elaludt a végére. Lehet, hogy tényleg attól sírt, hogy lefelé lógott a hajam. Annyira sajnálom :(
2010. febr. 12. 22:06
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is ki volt eleinte, ha valakit vizes hajjal/sapkában/fejpánttal a fején látott.

Állítólag ők még látják az aurát és ez megzavrja őket.

2010. febr. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!