Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babámmal mi történhe...

8 hónapos babámmal mi történhetett? Bővebben.

Figyelt kérdés
Pár hete elkezdett mászni, tetszett neki egy ideig a dolog, most viszont állni akar, vagy azt, hogy vigyük mindenhová, ahova éppen mutat, vagy amire rámutat. Én arra gondoltam, hogy hú, na végre, mászik, de jó, legalább elfoglalja magát, "rohangál" a szobában, kimászik a konyhába, új dolgokat talál felfedezni, jobban leköti magát... De nem!! Mostmár teljesen mást akar, vigyük mindenhová, vagy éppen egyszerűen csak fogjuk, hogy álljon. Nem tetszik neki a mászás? Megunta, már most? Nem igazán értem mi lehet vele. Vagy most jelentkezne a szeparációs szorongás, és ezért igényli, hogy folyamatosan úgymond, testközelbe legyen apával és velem?
2010. máj. 21. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én lányom 9 hós és pont így van nálunk is.Nekem ez a szep.szorongás eszembe se jutott.Arra gondolok,hogy felfedezte,hogy állni is tud és mivel egyedül még nem megy hát várja a segítséget tőlünk:))
2010. máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!