Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos fiamat vinnem kell...

15 hónapos fiamat vinnem kell gyógytornára, meet még nem indult el. A hátával van gond. Nálatok volt valami gond a járással, ha igen, mi? Meddig tartott, mìg sikerült?

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 09:28
 1/3 beata kinga válasza:
Sya nálunk 16 hónap utan és 17" hónap elött indul el a lanyom azt hittük baj van de nem !most 18 hónapos ugy hogy nyugii szorítok hogy gond ne legyen de szerintem várj vele még !nalunk ugy indult el hogy anyukám nagyon sántított alig tudodt menni a lány kinevette es felállt és futót előle nagyon vicces volt de mi is addig a percig ugy gondoltunk h baj van de orvos megmondta hogy lusta nem akar magától mehindulno
2014. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 1 !

Ne várjon vele a kérdező.Valószínű,hogy a hátának izomzatával gond van,hiszen az orvos küldte el a tornára őket.Alapvetően nem kell járnia 15 hónaposan,én lányom is 15,5 hónaposan indult csak el.De neki nem volt gondja semmivel,simán ilyen típus.Az orvos neki is nézte mindig mindenét,így bíztam benne,hogy tényleg nincs is baja. Ő egyik nap fogta és felállt a földön ,aztán járt.Azóta nem esett,nem is mászik.Kivárta amíg tökéletesen tud járni.

2014. okt. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első válasszal nem szabad egyetértened, nem szabad várni!

Olyan nincs, hogy lusta baba. Nem azértnem csinálja, mert lusta, hanem mert nem tudja vmilyen oknál fogva.

Ezt gyógytornászoktól hallottam.

Én mindkét gyerekemet hordtam, mindkettővel más volt a probléma.

Én DSGM-re vinném.

2014. okt. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!