Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák! Segítségre...

Kedves Anyukák! Segítségre tanácsra lenne szükségem. Kislányom 8,5 hónapos. Kb 7 hónapos koráig semmi gond nem volt vele éjszaka. néha felkelt, de egy pár korty vizzel teával (melegbe) visszaaltattuk vagy simogatással?

Figyelt kérdés
Volt olyan is hogy sikerült átaludni az éjszakátKb 1-1,5 hónapja azonban az éjszakák katasztrófálisak. Bocsánat a szóhasználatért, de gyakorlatilag mindenki virraszt. Akkor kezdtek kibújni a fogak. Az egyiket megszenvedte, mikor kibújt egy két nap nyugalom volt. De most nem jön foga, mégis minden éjjünk avval tellik, hogy változó időpontokba felkel, és olyan keservesen sír, zokog kiabál, hogy nagyon sok idő mire megnyugtatjuk. Csak kézbe alszik vissza, ha próbáljuk letenni, még le se ér a kezünk újra sír. Hisdztizve, kiabálva. Már kettönk közé vettük, úgy se jó. Minden lehetőséget kipróbáltunk már, éhes, szomja, túlette magát, peluscsere, fázik, melege van. Éjjeli fényt kapcsoltunk, sokat van levegőn de semmi nem használ. Ha este 10 kor elkezdni és visszaalszik, akkor még az éjjel folyamán újrakezdi. Már nagyon elkeseredett vagyok hogy mit tegyek. Mindenki nagyon fáradt és kialvatlan már…. Napközben meg egy tündérke. Van valakinek tapasztalata, vagy tanácsa? Köszönöm előre is.

2014. okt. 27. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A késleltetett válaszadással próbálkoztatok? Nálunk bejött.
2014. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
próbáltuk , hogy nem egyből mentünk hanem egy pár perc múlva. azt is hogy nem veszzük ki hanem odaülök az ágy mellé és beszélek hozzá , simogatom. De nem hagyja abba a sirást. Szó szerint sikogat.
2014. okt. 27. 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez van 1 hete. :( AKár én is írhattam volna kivéve a fogakat. Le sem tudom tenni, vagy ha leteszem, akkor 10-20 perc és újrakezdi. :(

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2014. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!