Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, aki egyedül...

Van itt olyan, aki egyedül neveli babáját, mert elvált a férjétől? Mennyi idős volt a baba, mikor szétmentetek, illetve milyen egyedül? Mi volt a válás oka?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, én pl egyedül nevelem, már szakítottunk, amikor kiderült, h terhes vagyok.. aztán, már csak a baba miatt is megpróbáltuk a kapcsolatot helyrehozni, de csak rosszabb lett, úh jóformán egyedül vittem végig az egész terhességet, a szülésnél is Anyum volt bent, ő csak később jött be, elég egyedi a helyzetünk, egy lakásban lakunk(főleg anyagi okokból), de külön szoba, külön élet, a babával sem nagyon foglalkozik, csak ha én odaviszem neki... szóval nehéz egyedül, de mivel első perctől kezdve egyedül maradtam, furán hangzik bár, de meg lehet szokni... muszáj.. nálatok mi a baj?
2010. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19 hós a gyerek, de már 1 éve elég gáz a kapcsolatunk. A sex sem működik már. Semmi sem jó. Minde idegesít, amit csinál. Minden nap veszekszünk, vitázunk. A szeretet is elmúlt. Nem vagyok boldog. De, ha belegondolok a válásba, akkor meg sajnálom a férjem, hogy lesz meg nélkülünk. Nem tudom mit tegyek, de ez nem jó így az tuti
2010. jan. 26. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem 4 hós terhese hagyott el a párom, 17 évig voltunk együtt, akartuk a gyereket, de mire összejött a baba, addigra ő is összejött valakivel, le is lépett. A szülésnél bent volt, közösen vittük haza a babát, de utána magamra maradtam. Elköltöztem a babával, igy most csak ketten vagyunk, de legalább van saját lakásom, stb. Lányom most lesz 1 éves, az apja majdnem naponta jön megnézni.. Már megszoktam, hogy egyedül vagyok, sőt, bevallom kicsit örülök is.
2010. jan. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. én is megpróbáltam mindent, milliószor beszélgetni vele, de semmi.. mi is napi szinten veszekszünk, sajnálod? ő nem sajnál téged, h egyedül (vagyis nem tudom mennyit segít) csinálsz mindent és így viselkedik veled? persze eleinte én is sajnáltam, de én megtettem mindent a békülésért, ő nem, úh emiatt már nincs lelkiismeretfurdalásom, szóvál már nem tudom sajnálni sem.. hiszen te maradsz egyedül a nagyvilágban a bébivel, te vagy érte a felelős, neked kell róla gondoskodnod.. nem ő.. de ha némi esély van a békülésre, beszéljetek. ha nem, akkor mielőbb fejezzétek be, tudom nem könnyű, de hosszú távon mindhármótoknak ez a legjobb.. a baba pici, de nem buta, megérzi a köztetek lévő feszültséget, mégha nem is előtte történnek a dolgok..
2010. jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi még nem váltunk el , de külön élünk mióta a baba megszületett. Eleinte nagyon nehéz volt egyedül, császárosan, segítség nélkül, de a baba nagyon tartotta bennem a lelket. Válás oka: terhességem alatt a férjem másba lett szerelmes.
2010. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!