Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a választott...

Mi a véleményetek a választott nevünkről?

Figyelt kérdés
Januárban születik az első babánk,a férjemmel a Kamilla nevet választottuk neki.Eléggé megoszlanak a vélemények a családom és baráti körömben,de úgy veszem észre,hogy inkább korosztály függő,hogy tetszik e nekik.A családom fiatal tagjai és a barátaim nagyon szép névnek tartják,de az idősebbek mind azt mondják,hogy nem jó választás.De természetesen elfogadják.Nektek mi a véleményetek erről a névről?
2014. nov. 1. 17:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem szép név.
2014. nov. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nekem az elmegy kategória. Viszont ha ti találtatok egy nevet ami tetszik, ne hagyjátok magatokat befolyásolni. Mi nem is mondtuk senkinek, hogy mi lesz a gyerek neve, csak mikor megszületett tényként közöltük, hogy Tamás.
2014. nov. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
szép név :)
2014. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nagyon szép név, másokkal meg nem kell foglalkozni, olyan név úgy sincs ami mindenkinek tetszik.
2014. nov. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép név.
2014. nov. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Természetesen nem hagyjuk.Nem is akarnak lebeszélni róla minket.Csak azért jobb azt hallani,hogy mindenkinek tetszik.Anyukám mondta rá,hogy neki nem tetszik,mert ez egy szappan márka,de a nővérem akkor vérmesen szembeszállt vele,hogy igen is nagyon szép név.Apukám meg annyit mondott rá,hogy az összes unokájának(mindegyik lány),olyan neve van,amilyen nevű ismerőse nem is volt soha.Erre megkérdeztem tőle,hogy jobban örült volna,ha a régi szerelmei után neveztük volna el őket? :D
2014. nov. 1. 17:44
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Egyik virág nevet sem szeretem. De ez a ti döntésetek senkinek nincs beleszólása, el kell fogadniuk és kész! Nektek ez tetszik akkor legyen ez!
2014. nov. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nagyon szép.
2014. nov. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

nekem tetszik


28/N

2014. nov. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2014. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!