Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most járni tanuló kisfiamnak...

Most járni tanuló kisfiamnak hol és milyen cipőt vegyek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

annyit tudok csak még a témáról, hogy talprésze lehetőleg színezőanyagmentes legyen(mezítláb ne szívja fel a bőre, pl sandál nyáron)lehetleg bőr belsejű, magasított szárú, ami tartja a bokát, hátul sarokrésznél keményített(ujjaddal nem tudod behorpasztani)mindig évszaknak megfelelőt, tavasszal szellős, lyukacsosat, télre bélelt! hótaposót


arról, hogy egészséges lábra kell e harántemelt talán még az orvostudomány is vitatkozik, én a "nem szabad harántemelt" párti vagyok, hacsak nem ortopédia eltérései vannak(de tekintve, hogy váltogatni kell(ene) a cipőket ideig óráig lehet rá adnám)

otthon lehetőleg mezítláb, vagy tapadókorongos vastag zokniban legyen(de valaki persze otthon is cipőzik - annyira szubjektív minden..)

én kaptam már jövőre nézve a kicsinek egy kiscipőt, de most meg nem mondom mi a márkája, de 10 ezer feletti értéke van(Suprise, vagy super valami, most meg nem keresem :))de szóval arra esküsznek mint márka(de pont harántemelt...)

2014. nov. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Puhatalpút vegyél. Pediped és hasonlók.
2014. nov. 2. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó minőségű legyen, ami nem olcsó.....

Pl elephanten tök jó.

A lényeg, hogy hajlékony legyen a talpta ne valami nagyon merev, a sarka kemény kérges legyen, bőrcipő a legjobb, magasabb a boka része.

Nem nagyon ismerem ezeket a nagyon puhatalpú cipőket, peptiped és társait, de figyelj azért hogy a talpa ne legyen nagyon vékony, mert hideg lesz. Én első cipőnek elephantent vettem, rendes normális cipőt.

2014. nov. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!