Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak akiknek a babaja...

Anyukak akiknek a babaja születesetöl kezdve nem aludt vagy pl. ejjel orankent kelt, lett e az evekig tarto kialvatlansagtol valamilyen betegsegetek vagy valamilyen egezsegügyi problematok (pl. kromikus fejfajas stb)?

Figyelt kérdés
Az en gyerekem most fogzik azota minden oraban fent vagyok, nem birom mar, es komoly fizikai fajdalmaim vannak.
2014. nov. 2. 07:30
 1/8 anonim ***** válasza:
A fiam is ilyen volt és most a lányom is, A fiam 4 éves, mostmár csak egyszer kel egy éjjel :) , lányom 8 hós éjjel kb 4-10 x kel. Anno a fiammal mindent kipróbáltunk, tiszta stresszesek voltunk tőle, hogy hát mi baja, más gyerek már 1 hós korától átalussza az éjszakát, a mienk meg folyton fenn van. Módszerek, homeós bogyók, alvás klinika, alternatív módszerek....egyik sem ért sz@rt se..már bocs. Aztán rájöttem, hogy ő ilyen túl kel élni és kész :) A két gyerek közt visszamentem dolgozni, akkoriban a fiam kb 2-3 x kelt éjjel. Most a lányommal már úgy vagyok, hogy nem pörgök rajta, ilyen majd kinövi. Így valamivel könnyebb, szerencsére eddig szervi bajom nem lett, azért egy szívműtétet nem vállalnék el :) mert hogy is mondjam nem vagyok a toppon, de majd csak jobb lesz. Remélem neked sem lesz semmi bajod.
2014. nov. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
A stresszen es faradtsagon kivul nem. Meg senki nem halt bele a gyereknevelesbe:-). Lesz ez meg jobb is, sot csak jobb lesz! 1 Eves kora korul mar majdnem minden gyerek nagyot alszik delutan es este!
2014. nov. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de jo:)de akkor miert mondjak hogy ahogy nö egyre nehezebb??Mindenki azzal riogat hogy majd meglatod kis gyerek kis gond nagy gyerek nagy gond:(akkor ez a mondas nem igaz?
2014. nov. 2. 10:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem igaz. Csak amíg egy babánál az evésen-alváson aggódsz, egy ovisnál már az ovis gondokon, egy tininél már jön a szerelem, szex, bulik, iskola, továbbtanulás...
2014. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, igen anno a fiamnál ez volt miért nem alszik, de hol van ahhoz a mostani DAC korszak ....brrrrr
2014. nov. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szoval azt mondod inkabb nem alszol többet ejszaka mert az meg mindig jobb mint most 4 evesen a dackorszak?
2014. nov. 4. 15:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Megint első...nem igazán van választás, minden élethelyzet más. Most például az egyikkel nem alszom, a másikkal küzdök mert dacol. Nyilván nem vagyok toppon, több szempontból sem, ez amolyan túlélős időszak. Szerintem ha magadban teszed helyre, hogy igen nagyon nehéz, hogy kelni kel, alig élek, de most ez van, ezt kell szeretni. Sokkal könnyebb túl lenni rajta. Látom mert a férjem, képtelen ezt feldolgozni, hogy miért pont a mi gyerekeink nem alszanak, milyen fáradt (pedig én kelek hozzájuk) ezen kattog.Ezzel szemben én elfogadom ennyi alvás jut most, majd lesz több is :) ezzel kell gazdálkodni és élni kell az életünket. Nem az mondom Nekem is vannak nehezebb napok (pl.: a mai is..legszívesebben bebújnék a játszóalagútba és aludnék úgy 20 órát :)), de ezek viszonylag ritkák. Hiába beszéltük át apával, vagy 100x ,hogy próbálja ezt elfogadni, valahogy ő képtelen rá :) mondjuk tipikus szűz jegyű, maximalizmus felsőfokon, mindennel és mindenkivel szemben...de ez egy másik sztori már :D
2014. nov. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah még annyi, hogy szerintem ahogy nőnek, nem csak a problémák változnak, nőnek, de sokkal többet adnak is, legalábbis a fiam, amíg kisebb volt akkor is odabújt, simogatott, szeretett, de mennyivel jobban esik egy: szeretlek anya, vagy úgy hiányoztál anya, vagy bújj ide hadd simizzem a hajad anya :)
2014. nov. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!