Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós babánk újabban 9-10...

8 hós babánk újabban 9-10 között kel fel és nappal is alszik egybefüggően 2-3 órát. Ezelőtt reggel 7 körül kelt és nappal kétszer ha aludt fél órát, nagyon keveset alvó baba volt. Este 9kor fekszik. Járt már így más is? Mi okozhatja? :-)

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, lehet, hogy nemsokára visszaáll a régi rend, de lehet, hogy marad így. Az én kismanóm akkor szokott ennyit aludni, ha nagyon kipurcantotta magát pár napon keresztül. Sokat csavargott, sok inger érte, stb. Újabban ő is szundikál fél 11-ig (szintén 9-kor fekszik), aztán ebéd után újra 2-3 órát. Hadd aludjon! :-)
2014. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

enyém is így aludt, éjjel 12 órát órát (ő 10kor dőlt ki, de 10kor kelt) és nappal 4 órát aludt.

aztán szépen lassan csökkent a nappali alvás, 1,5 évesen már csak 2 óra volt, 2 éves korától nem aludt nappal, de maradt a 12 óra éjjeli alvás (viszont akkor 8kor aludt el este).

most 4 éves, már csak 9-10 órát alszik éjjel és az oviban sem tud délután elaludni...

engem mindig megnyugtatott az orvos, hogy semmi gond ezzel, vannak gyerekek akik így alszanak.

2014. jún. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: Te babád mennyi idős,és mióta alszik ennyiket?

Persze örülünk had aludjon,csak nem értjük eddig miért nem így aludt!

2014. jún. 21. 17:00
 4/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, az enyém most 15 hós, de korábban is csinált már ilyet, először olyan 9-10 hós kora körül, de az mindig csak egy-két napig tartott. Akkor még ráadásul emellé kétszer is aludt napközben 2 órákat :-) Mondom, általában akkor ha nagyon kifársztotta magát, pl. egész hétvégén rokonlátogatás, hétfőn nagymamázás, keddre kipurcant és 3 napig aludt majd egész nap :-) De aztán helyrebillent. Most viszont már egy hete csinálja, és még ebéd után is szunyókál 2-3 órát. Mázlista vagyok :-)Nem csodálkozom rajta egyébként, mert egész nap nem áll meg, bolyog fel-le, pakolászik, rosszalkodik.
2014. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a hozzászólásokat. Látjuk meddig tart majd ez így nálunk. :)
2014. jún. 22. 08:24
 6/8 A kérdező kommentje:
egy hétig tartott. visszaállt a régi rend.
2014. júl. 1. 08:25
 7/8 anonim ***** válasza:
képzeld nálunk még nem :-) továbbra is 9-10-ig szunyókál, aztán ebéd után újra 3 óra alvás:-)
2014. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor maradjon is így. :)

Noémi délben alszik másfél órát. És ha reggel hétkor kel,akkor még alszik plusz egy fél órát délután.

Ez is jo,mert másfelet sosem aludt régen délben,csak felet. :-)

2014. júl. 2. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!