Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hos babam 8kor elalszik...

7 hos babam 8kor elalszik cicizik de este 10 kor mar megint kel cicizni min valtoztassak?

Figyelt kérdés
es utana ket orankent eszik. Tejem biztos eleg mert nappal akar 4 -5 orat is kibir.7 körül kap tejpepet 8kor szopi nem tudom mennyit eszik de többet nem ker. Mi lehet a baj min valtoztassak? (Anugy delben mar kap fözeleket es tizorai gyümi)
2014. nov. 2. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, hogy az esti tejed elég laktató neki... Én sajnos nem jöttem rá a kislányomnál, hogy kevés a tejem, illetve nem lakik jól vele. Sokat sírt, nyügösebb volt stb és nem esett le. Persze evett már rendesen, csak szopott is. Annyira nagy cicirajongó volt, hogy anyatejen kívül mást el sem fogadott. Inni nem is tudott semmilyen üvegből, itatóból, mindent ütött ki a kezemből. Emiatt féltem, mi lesz, hogy szoktatom le a ciciről. Sajnos betegség és gyógyszeres kezelés miatt választottam el. Hirtelen egyik napról a másikra. Akkor pont 11 hónapos volt. Pár nap alatt teljesen elfogadta az új helyzetet én meg boldog vagyok, mert jól lakik a tápitól, amit már imád, jól alszik éjjel, nem kel cicizni, inni, enni stb. és nappal is jókedvű. Volt egyszer egy periódus, amikor 4-5 hónapos kora között nem gyarapodott semmit, de már 4 hósan 7 kiló volt. Én inkább hozzátáplálni kezdtem, mint tápszerezni. Lehet már akkor nem volt elég laktató neki a tejem. Ha visszacsinálhatnám a dolgot, már sokkal előbb rávettem volna magam a tápszerre, mert látom, hogy mennyire jót tett a gyerekemnek. Kikerekedett és az evésben is sokat fejlődött.
2014. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, most egy éves és 9700 gramm. Ebben az egy hónapban, mióta nem szopik, hanem tápit kap 700 grammot gyarapodott.
2014. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy estére fogy el. Nekem ez volt(mondjuk az én lányom addig nem aludt amíg nem volt tele a pocija, így kapott tápszert pótlásnak). De nem lehet hogy a foga fáj? Azt mondják a fekvéstől felerősödik a fájdalom és csak megnyugtatásra vágyik ami számára a cici. Ha nem adsz neki csak ringatod, vagy csak kiveszed a kiságyból nem nyugszik meg? Cumit próbáltad?
2014. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!