Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2és fél hónapos babám éjjel...

2és fél hónapos babám éjjel fél12 elött nem alszik el. Este 8kor fürdetés és evés után ugy fel éled, hogy majd el repül, annyira jár keze laba. Aztán 3óránként kel fel enni. Hogy változtassak ezen a szokásán?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Tedd át a fürcsit 6ra. Nálunk is így volt, bejött. Sok sikert és korai álmokat :-D
2009. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos segíteni nem tudok, mert hasonló problémával küzdünk annyi különbséggel, hogy nekem elalszik fürdés után, de éjfél körül felkel és 2 vagy még később alszik vissza. Én ugy szoktam elaltani, hogy beleültetem a hordozóba, lekapcsolom a lámpát és a tv-t nézve elálmosodik. Ezután átviszem a szobájába és berakom a kiságyba. Sajnos mást nem tudok mondani. Jó éjt!!!! Sok sikert
2009. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy elsőre fura lesz, de mi lenne, ha reggel fürdetnéd? A kórházban is reggel fürdetik a babákat. Nekem ott azt mondták, hogy ha nagyon felélénkül a fürdetéstől, nyugodtan fürdessem reggel. Mondjuk ha már mászik, akkor este kell, de akkor meg kipróbálhatod az esti fürdetőt, testápolót, vagy levendulát párologtatsz, hátha segít.
2009. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!