Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S.! Ti adnátok hagymateá...

S. O. S.! Ti adnátok hagymateát 7,5 hónapos babátoknak? Légcsőgyulladása van és nem akar neki felszakadozni. Van egyéb más természetes gyógymód, amit gyógyszer mellé adhatnék neki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Homeopátia, stodal szirup. Keress rá a neten, megtalálog a használati utasítást. Jobbulást!
2010. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én adtam neki, sőt az ágyába is akasztottam hagymát. Ja és a nyakában is lógott.
2010. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De vicces vagy második!Nyugodtan adhatod neki én is adtam és segített!Sőt én csináltam azt is hogy 1 evőkanál cukrot felhevítettem karamellnek és öntöttem rá vízet ezt nevezik égetett teának és ezt itattam meg vele!Ez köhögésre is nagyon jó!Jobbulást a picidnek!
2010. jan. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem vicceltem, ezeket a Neten olvastam, nálunk bevált.
2010. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Én falusi vagyok, kisfiamnak ez segitett: mikor elaludt zsiros pelenkát raktam a mellére, és ha iszik tejet akkor azt mondják egy kanál kacsa vagy liba zsir kell bele tenni (ezt nem próbáltam), ja és nem fogja észre venni hogy zsirt tettél bele és nem fog hasmenést kapni, mondom ezt nem próbáltam nem tudom hogy hatásos e.

Remélem tudtam segiteni?

2010. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!