Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babának másfél napja...

3 hetes babának másfél napja nincs széklete. Espumisan csepp csak a szeleket indította meg. Hogyan tudnánk rásegíteni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 4. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. 4-5 nap is kimaradhat.
2014. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Minekünk a védőnő a lázmérő segítségével mutatta meg így kakilt de sürün nem jó mert hozzá szokik és csak ugy fog kakilni de próbáld ki vagy van kúp is a nevét nem tudom de azzal is kell vigyázni mint a lázmérővel!
2014. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első válaszolóval értek egyet.. hagyd békén... simán kimaradhat több nap is, nincs semmi gond belőle...
2014. nov. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
így van, hagyd. Ez nem gond, nekem a védőnő azt mondta, hogy anyatejeseknél előfordulhat, hogy 3-4 naponta van széklet. Ne adj neki semmit!
2014. nov. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Másfél nap az semmi, hagyd őt.

Anyatejes? Anyatejes babáknál van hogy akár 5 napig nincs széklet.

2014. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Pár napja van teljesen anyatejen, előtte még kapott néha tápot, de most már szerencsére nincs rá szükség. Akkor várok még,,de eddig minden nap volt széklet...
2014. nov. 4. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is csak anyatejet kapott és kb. 7-9 naponta volt széklete. Egyszer 14 napig nem volt akkor az orvosunk javasolta, hogy itassunk vele kamillateát.
2014. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!