Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpép olyan, mint a tápszer?...

Tejpép olyan, mint a tápszer? Egy nap 1x adhatok szopi után pótlásként mondjuk uzsira? 6 hónaposnak!

Figyelt kérdés
Kicsit kevesebb a tejci, ezért gondoltam, hogy 1 nap 1 alkalommal adnék uzsira tejpépet. Adhatom? Rögtön a délutáni szopi után mehet?
2010. jan. 27. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A tejpép olyan, mint a tejbegríz, mármint állagra. Persze, lehet adni, de ne rögtön szopi után. Kicsit azért várj vele. Ez egy étkezéet kivált.
2010. febr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De miért tejpép? 6 hósan már simán adhatsz gyümölcsöt, zöldséget, sőt már húst is. Délben kaphatna főzeléket, délután kis gyümölcsöt keksszel, vagy valami mással. De ha tejpépet szeretnél, adhatsz azt is, csak annyira nem egészséges és szerintem is inkább először tejpépet adj (vagy a gyümölcspépet) és utána kínáld meg cicivel, ha kér, úgyis szopizik még. De ha már szopott, akkor utána nem biztos, hogy akar még enni mást, még ha éhes is még.
2010. febr. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát a főzinél még nem tartunk, csak tízóraira adom a gyümit, de még csak almát, őszit kóstolt, most sütőtököt. Nem nagyon tetszik neki, jó ha 20-30g lecsúszik...
2010. febr. 15. 08:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is 6 hónaposak vagyunk és én is azért kezdtem a tejpépet,mert kevesebb volt a tejci.A 4 hónaposoknak valóval kezdtük,a gyümölcsössel.Először kapta azt és utána szopi,minden nap egy kicsit többet kepott és így váltottunk ki egy étkezést.
2010. febr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!