Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb tápszer? 8...

Melyik a legjobb tápszer? 8 hós kislányomnak kellene pótlásként.

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 18:29
 1/4 kisnita ***** válasza:

Teljesen változó és baba függő. Van olyan baba amelyiknek mindegy, mindenféle tápszert megeszik, de van olyan kis csak egy bizonyos márkát. Az én fiam sokfélét evett már kiskorában Milupával kezdtünk, aztán Mildibé 2-es 3-as (banános és sima), de 10 hónapos kora óta nem tudom bele imádkozni se a tápszert. Szinte az összeset kipróbáltuk már és mindegyiket elutasítja, pedig kiskorában úgy szerette... :S

Minden esetre vegyél egy kis csomaggal az egyikből és próbáld ki, ha az nem tetszik neki akkor lehet válogatni mert sok fajta van, de érdemes mindegyikből a kisebb csomagot venni, hátha nem eszi meg.

Most reklámoznak egy új tápszert BEBA bifidusszal nagyon jónak tűnik, a reklámban azt mondják az anyatejhez hasonló védelmet nyújt a babának. Szerintem próbáld ki!

2011. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a milupa milumilt ajánlom.Testvérem gyerkőce is azt itta most már az enyém is ő csak csupán 3hónapos de nekünk teljesen bevált.
2011. febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi 3 hetesen kezdtük a Milupa Milumil HA-val.

6 hónapos korában nappalra kapta a Milupa Milumil 2, éjszakára pedig a Milupa Jó Éjszakát tápszert.

9 hónapos korától nappalra a Milupa Milumil 3-as gyümölcsöset.

1 évesen nappalra Milupa tejpép és banán ízű junior gyerekital, estére pedig maradt a jó éjszakát tápszer!

2011. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a MILUPÁT ajánlom. Nekünk sajna kezdettől fogva kellett mert nem termelődött tejem egyáltalán, Először AR-t kaptunk nagyon bejött
2011. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!