Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan ismerem meg, hogy a...

Honnan ismerem meg, hogy a cumisüveg hány hónapos kortól használható?

Figyelt kérdés
Vettem a születendő babámnak egy 125ml-es cumisüveget, amihez van szilikon cumi is.Viszont azt nem tüntették fel a tájékoztatón, hogy hány hónapos babának való.Hogyan tudhatnám meg?Köszönöm a segítséget!
2010. jan. 27. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg hogy hány hónaposnak adható ha nem a cumi számozása!Az 1-es méretű cumit ajánlom újszülöttnek mert ebből folyik a leglassabban a folyadék igy nem nyel sok levegőt.A 2-est mi 6-tól használjuk de majd meglátod mennyire mohó lesz addigra a babád.Az Aventes cuminak pl.van varibiális cumija ez azt jelenti hogy 3 fokozat van rajta amelyik száma a baba orra felé néz úgy folyik a cumiból a folyadék.Ha van kérdésed még irj!
2010. jan. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szóval a 2-est mi 6 hónaptól használtuk.
2010. jan. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nézd meg, hogy S, M, vagy L jelzés van-e rajt. S-tea, M-tej, L-főzelék. Az én fiam csak és kizárólag csepp alakú csumigumival volt hajlandó inni, meg az ilyen szárazcumit is fogadja el.
2010. jan. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nincsen semmilyen jelzés a cumiján.

Arra az esetre vettem csak ezt a cumisüveget, ha véletlen valami folytán nem tudok majd szoptatni, legyen miből eteni...Vegyek hozzá külön cumi részt, amin fel van tüntetve?

Köszönöm, hogy válaszoltatok!

2010. jan. 27. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!