Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális a láz ( 38.2-38.8)...

Normális a láz ( 38.2-38.8) fogzás alatt?

Figyelt kérdés
Tegnap óta ezek az értékek. Nurofen hatására lement a láz akár hat órán keresztül is,de vissza jön a lázas állapot. Ma már a nurofen sem vitte le,sőt feljebb,ment rá 1-2 órával.akkor volt 38.8. Kúpot adtam neki ezután,most izzad,megy le a láz. Normális ez fogzásnál? Holnap megyünk dokihoz,ma telefononbeszéltünk,szerinte normális. Nagyon rág de nem látom hol akarna kivújni a fog.

2014. nov. 6. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én orvosom azt mondta hogy a fogzásnál 38 alatti hőmérséklet előfordulhat.De felette már másra kell gondolni.
2014. nov. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hőemelkedés normális fogzás alatt, de a láz már nem, főleg ilyen magas.
2014. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gabi86 ***** válasza:
Mennyi idős?hűtőfűrdőt próbàld és borogasd,de nem szavad izzasztani,mert kiszáradhat.szerintem menj el vele rögtön orvoshoz.ja és nem lehet ilyen magas a láza fogától.ha enni nem is eszik nem baj,de rengeteg folyadékot kell neki adni.
2014. nov. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neőem azt mondta az orvos hogy normális. De minden esetben láttni akarta a babát, mert azt mondja ilyenkor könnyen elkapnak bármit. Volt hogy csak lázas volt, de volt amikor társult mellé pl füllgyulladás.
2014. nov. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a 3 napos láz nevű vírust kapta el? [link]

Sok esetben más tünettel nem jár..

2014. nov. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
8 hónapos. Egész nap nem ment 37.5 alá a hője,az is csak max egy -két órát. A nap nagy részében lázas,de annyira nem bágyadt,sőt elég jól eljátszott,viszont estére 38.5 lett,ami talán most megy le a kúp után egy órával. Holnap reggel 9- re viszem dokihoz,ha addig nem súlyosbodik. Most lövettünk fület 2 hete és kb 5 napja lentem tetran kenőccsel,mert enyhén be volt gyulladva neki. Azt mondják,attólnem lehet. Hát utolsó,ha holnapután lesznek kiütések akkor az volt.
2014. nov. 6. 21:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Tényleg valami vírus. Látszik a torkán is.
2014. nov. 7. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!