Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor elkezdett nyálazni a...

Mikor elkezdett nyálazni a babád, rá mennyivel bújt ki az első foga?

Figyelt kérdés
3 hónapos babám pár hete nagyon elkezdett nyálazni. Állandóan csöppen le mindenhová, folyton pelussal közlekedünk. Én arra tippelek, hogy már mocorognak az ínye alatt a kis fogcsírák. De lehet már ilyen korán?

2014. szept. 30. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az enyém is 3 hónaposan kezdett nyálcsorgatni, 7,5 hósan bújt ki az első foga.
2014. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kelemen Szabina ***** válasza:
nekem is 3 hósan kezdett 6 hósan bújt ki az első 2 foga, utána, 1 hónapra rá felül 2, és 12 hósan felül alul még a szélső 2, 13 hós most 8 foga van és midnig folyik a nyála, szakálkát nem tűri ugyhogy napi 2 póló, vagy body. minimum
2014. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elsőszülöttemnek is 3 hósan kezdett csorogni a nyála, 8 hósan lett meg az első foga. Másodszülöttem most 4 hós, már ő is egy hónapja "folyik" :)
2014. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3 hónappal később bújt ki az első fogacska.
2014. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2 hónaposan már nagyon folyt a nyála, de csak 7,5 hónaposan lett belőle fog.

Amúgy természetes dolog, ha nyálazik, mivel sok a nyála, nem tudja még lenyelni, és kifolyik. Ez nem fogfüggő.

2014. szept. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2hónaposan kezdett el nagyon nyáladzani és 7hónaposan bujt ki az első foga!
2014. szept. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2 hónaposan kezdett folyni jobban a nyála, sokszor be is duzzadt az ínye, azt hittem most már kibújik a foga, de 8,5 hónapos és még egy foga sincsen :)
2014. szept. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a miénknek is 2 hónaposan kezdett folyni a nyála, meg rágni is akkoriban kezdett. Most 6,5 hónapos, már brutális, hogy mndent megrág, amit megszerez magának, de foga semmi. Mégcsak meg sincs dagadva az ínye, vagy valami egyéb jel.
2014. szept. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a nyálazád ami akkor van az semmi. Mikor jön az igazi fog, na az már nyáladzás. Fiamnk 2,5 hós koraóta folyik a nyála. 11 hós lesz pár nap múlva és most bújik felül egyszerre 2 is. Naitt márfolyik rendesen. Mindenhova papirzsepivel és textilpelussal megyünk.
2014. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 9 hetes volt, mikor elkezdett nyálazni. 4 hónap 1 hetes volt, mikor kibújt az alsó két foga, most vasárnap lesz 7 hónapos és ma bújt ki a hetedik foga. Gyorsan egymás után jönnek neki, nagyon szenved szegény, úgy sajnálom. Egy kicsit lehetne szünet a fogak kibújása között.
2014. szept. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!