Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Non stop sír egész nap,...

Non stop sír egész nap, megőrülök, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 nap múlva lesz 4 hós a fiam és a 2 alsó foga jön, már át is törte az ínyét. És egész nap sír ha nincs ölben, de ott is sokszor csak sír :( Normális hogy ennyire durva a fogzás? Mert azt tudtam hogy nyűgös lesz de hogy egyfolytában sír... :( Adom neki a rágókákat de ráharap és kiköpi. Még a hordozókendőben is sír pedig eddig azt szerette. Segítsetek mert megőrülök nem bírom egész nap ölben fogni :(

2014. szept. 24. 08:20
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
ja, a gélt is kenegetem az ínére de ugye azt csak napi 3szor lehet :(
2014. szept. 24. 08:21
 2/34 anonim ***** válasza:
29%

Ha áttört neki,akkor szerintem nem az fáj már.Én egyébként ha láttam,hogy jönnek a fogai a lányomnak,mindig az ujjammal masszíroztam neki és ha nagyon sírós volt,kapott panadol vagy nurofen szirupot.Én nem láttam még rágókázó gyereket sosem,szóval nem is tudom ki gyereke rágja azt vajon.

Esetleg valami homeós bogyót adhatnál még neki,de dokival konzultálj erről. (Hozzáteszem én nem vagyok a gyógyszerezés híve,tehát inkább hisztizzen,de ha nagyon szenvedne én is adnék.2éves lesz,most másodjára kap antibiotikumot,mert hát van amikor muszáj sajnos)

2014. szept. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos,.ez ilyen.. :( max egy kis fajdalomcsillapito joust szoba meg. De azt sem lehet allandoan adni.
2014. szept. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
90%

Van még a Dologel, azt kenheted többször is egy nap. Ha végképp nem bírod, este egy fél adag Nurofen is segíthet (de nem redszeresen!)

Az én lányom 9 hónapos, 4 hónap alatt most jön a 7. és 8. foga... Nem is volt olyan hét, amikor ne fájt volna neki :) (5 hónapos koráig meg úgy volt hasfájós, hogy 0-24 óráig üvöltött, mindent kipróbáltam...)

Egy 4 hónapos babát még nem lehet úgy lefoglalni, de próbáld megtalálni a nyugisabb időpontokat és akkor kösd le a figyelmét énekkel, játékkal. Ha az időjárás engedi, sétálj vele. Nagyon nehéz időszak, valahogy túl kell élni. Ha a férjed/párod otthon van, kérj tőle időt, amikor ő van a kicsivel. Neked is ki kell kapcsolni egy kicsit, mert az idegeket rendesen igénybe veszi :)

Türelem és kitartás, neki biztos fájdalmai vannak, szüksége van a támogatásodra.

2014. szept. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Kitartás!!! Sajnos lehet ennyire durva a fogzás, pláne ha több is jön egyszerre.

Ami még nekünk segített picit a felsoroltakon túl, hogy textilpelenkát bevizeztem, be a hűtőbe, utána az ujjamra tekertem, és azzal masszíroztam, azt rágcsálta. Sokszor csak 10-15 percre, de ilyenkor az is sokat számít. És igen, egész nap ölben van ilyenkor.

2014. szept. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Osanit
2014. szept. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Andi80018 ***** válasza:
0%
Én majdnem biztos vagyok benne, hogy már nem fáj neki. Egyébként az alsó két fognál nem vészes a helyzet, majd a felső két fog, az lesz a durva, ami még később jön. Szerintem kérj segítséget, hogy kipihenhesd magad, mert érezheti a negatív rezgéseidet, és az nem jó. Plusz ne legyen akkor sem az öledben állandóan, mert gyorsan hozzá fog szokni. Ezen kívül lehet valamilyen átállás is a szervezetében. Az a lényeg, hogy legyen időd pihenésre, meg magadra, mert megőrülsz. Akár nagymama, a párod, bárki.
2014. szept. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Viburcol.
2014. szept. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%
Lányomnak is volt egy csomó rágókája,egyiket sem használta.Viszont egy fogkefe vége nagyon bejött neki.
2014. szept. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

igen igazából lehet más is sajnos nem igazán tud kakálni általában glicerines kúp a vége.. akkor lehet amiatt sír szegényem.csak azért a fogra tippeltem mégis mert miközben sír tömi az öklét a szájába meg minden játékot amit adok neki.

nem tud nem ölben lenni bárhova leteszem nagyon sír :-( és a legroszabb hogy apuka minden nap 5ig dolgozik, nagyszülők 160 km-re, barátnők mind dolgoznak. egész nap én vagyok vele segítség nélkül.. :(

2014. szept. 24. 08:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!