Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 3 éves lesz és nem...

Jucika16 kérdése:

Kisfiam 3 éves lesz és nem engedi megmérni a fenekébe a lázát! Meglátja a lázmérőt és hisztis roham, remeg, síkit borzasztó! Tanácstalan vagyok fül vagy homlok lázmérő, de azt is milyet?

Figyelt kérdés
Hónaljba meg az mondja fáj ( bölcsibe így mérték azóta mondja) szintén nem engedi!Nem szeretném a gyereket kínozni, mert szörnyű látni ahogy fél tőle!

2014. nov. 6. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább tényleg próbáld meg a fül és homlokmérőt.a nagyon olcsó nekem sosem volt pontos.a drágábbat sem érzem a legpontosabbnak.de én mondjuk lázmérő nélkül is be tudom saccolni.a hónaaljba én játékosan csináltam.játszunk orvososat és a macinak is megmérjük.így már nem fél tőle.
2014. nov. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam két éves múlt és már a hónaljban mérjük a lázát. Nagy ügyes és nem is fél tőle.
2014. nov. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gabi86 ***** válasza:
A lànyom már 11 hónapos kora óta nem ott mérem (akkor nagyon beteg volt és nem akarta még ezzel is kínozni,mert nem engedtem màr akkor).mi kb7000 ft vettünk fül és homlok hőmérőt és volt hogy utána mértem és pontos volt.nagyon jó dolog szerintem.
2014. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gabi86 ***** válasza:
A bölcsibe meg gondolom olyan ''kedvesen,, csinàltàk.
2014. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) !! Én már tényleg mindent megpóbáltam macinak, kutyusnak sőt még kisautónak is mértem lázat , de az sem segített !Milyen márkájú a lázmérőtök kedves Gabi86 ?
2014. nov. 6. 16:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem is erdekelne, milyen lazmerod van:)
2014. nov. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!