Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen lázmérőt vegyünk majd?...

Milyen lázmérőt vegyünk majd? Homlok- vagy fül lázmérő a jobb?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a fülre szavazok! :) Gyors és nem is igen kell hozzáérni a gyerekhez, a homlokra rakósat gyakran lepiszkálják. A figyelem elterelése mellett a fülhőmérő tökéletes megoldás, ha beteg a pici.
2012. jún. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A pontos lázméréshez a hónaljban/popóban mérős simát ajánlanám. Nekünk van fül hőmérőnk és az soha nem mér pontosan (pedig nem gagyit vettünk) arra jó, hogy megtudom, ha van láza, de ha pontosan szeretném tudni, hogy mennyi ahhoz hagyományos (digitális) lázmérővel kell megmérnem.

A fülhőmérő viszont még mindig pontosabban mér, mint a homlok ( csak abba gondolok bele, hogy a lányaimnál sokszor a 38-39. fokos láznál is van, hogy nyirkos a homlokuk, de a fejük tetején, halántékuknál "tüzelnek" így egy homlok mérő nem tudom mennyire pontosan mérné meg a lázukat)

2012. jún. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én olyat vettem, ami hónaljba mérős, és csipog ha megmérte a lázat. Van füles is, de azt nem szeretem, szerintem nem mér pontosan. (vagy csak én vagyok a béna)
2012. jún. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Lehet buta kérdés, de a hónaljban mérős hogy mér?Mint a felnőtteknél? Odateszem, leszorítom, 5 perc, kiveszem? Egy babánál főleg ha tényleg beteg, akkor hogy lehet azt az 5 percet megoldani?

Popsiba dugós kizárva!

2012. jún. 11. 11:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Amit én vettem, nem 5 perces, max 1-1,5 perc alatt megméri.
2012. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi! Akkor olyat veszünk!
2012. jún. 11. 11:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen, mert nem próbáltam, de már van cumiba épített lázmérő is. Digitalisan kijelzi miközben cumizik a gyerek. Tényleg nem tudom hogy jó-e, csak érdekességként mondtam :)
2012. jún. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A cumis azt mondják semmit nem ér (ismerősöktől hallottam).
2012. jún. 11. 11:39
 9/12 anonim ***** válasza:

Miért zárod ki a popsiba dugóst? A leggyorsabb és a legpontosabb, pillanatok alatt mér egy jó minőségű.

A homlok a legrosszabb, de a füles sem pontos, nem beszélve a cumisról, van amelyik gyerek nem is cumizik...

2012. jún. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi vettünk cumisat, de a cumizó lányom nem volt hajlandó azzal cumizni így csak pénzkidobás volt. Kicsi korban én mindig fenékben mértem a lázat (olyannal ami max 1 perc alatt megvan) Mostanában kezdtem el hónaljban mérni (úgy mint a felnőtteknél) de szintén olyannal ami gyorsan megvan. lehet kapni patikákban pár ezer Ft-ért nagyon szupereket. Ha esetleg a popóban is akarod majd mérni (dokinál sokszor tanácsolják, hogy ott mérd, mert az a tuti)akkor olyan lázmérőt vegyél aminek vékony flexibilis nyele van (vagy minek hívják amin az érzékelő van).
2012. jún. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!