Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Homlok vagy fül lázmérő a jobb?

Homlok vagy fül lázmérő a jobb?

Figyelt kérdés
Nagyon utálom a popsiba mérést.Melyik lázmérő a pontosabb? esetleges előnyök hátrányok?Árban melyik éri meg jobban?
2011. máj. 23. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából a legpontosabban a popsiban mérhető, vagy esetleg ha nagyobb akkor a hóna alatt. Ezek a lázmérős cumik, meg fülhőmérők egy kalappal sem érnek.
2011. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos össze-vissza mérnek ezek a hőmérők.


Nekem van egy tesztlapocskám, amit a homlokukra tudok tenni, azzal megállapítom, hogy van-e láz vagy nincs, és ha van, akkor megmérem az analóg hőmérővel, mert az a biztos egyedül.

2011. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak azért gondoltam a homlok lázmérőre,mert mikor kismama volt a kórházba mindenkinek azzal mérték a lázát,ezért gondoltam,hogy talán ér valamit
2011. máj. 23. 13:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Én homlok lázmérőt vettem a babámnak. Ő még ugyan nem született meg, de mi már használtuk. A fül és a homlok között vaciláltam, de a homlok egyszerűbb. Odatartom 1 másodpercre és már írja is az eredményt. Nem hiszem, hogy 1-2 tized fok pontatlanság (ha egyáltalán pontatlan. Akik ezt mondják honnan tudják???) akkora gond lenne.

31 hkm

2011. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem egy-két tized fok.

Odatartom: 37,6. Fél perc múlva 38,3. Nem mindegy.

2011. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!