Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10-11 hónapos babád mit eszik...

10-11 hónapos babád mit eszik 10-óraira ill. uzsonnára?

Figyelt kérdés

Kisfiam nem nagyon akarja elfogadni már a tejpépet 10óraira.adhatok neki kenyeret+sonkát?Vagy mit adjak neki?Uzsonna általában gyümölcs.Egyáltalán mikor kell kiváltani a reggeli illetve esti tápszert/anyatejet?

Ő így eszik:

5-6-kor tápszer 220ml

9-kor tejpép

13-30-kor főzelék

16-17-kor gyümölcs,vagy joghurt+gyümölcs

19-kor tápszer 170ml.


Köszönöm!


2010. jan. 27. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sima kalácsot, vagy zsemle "belét" szoktam neki adni teavajjal + sajttal, vagy sonkával, vagy házi lekvárral, amit mi külön a manókának főztünk kevés fruktózzal.

Nagyon ügyesen eszi már a darabosat, néha már egyedül is eltalál a falatkával a kezétől a szájáig. :-D

11 hónapos

2010. jan. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alapjáraton a tízórai gyümölcs és joghurt, az uzsi meg tejberizs, vagy tejpép, de emellett sokszor előfordul, hogy "rendes" kaját eszik a manóm, konkrétan az Én kajám kell neki. Pl.: valami péksüti, szendvics, ilyesmik. Érdekes módon, simán eszi a darabosat ilyen formában, viszont a darabos főzeléket utálja, nem szereti, ha darabok keverednek valami folyékonnyal.... :-)
2010. jan. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi szoktunk neki adni joghurtot, krémtúrót, vajkrémes kenyeret sonkával, sajtot. Reggelire ő már szendvicset eszik és tízóraira kap gyümit vagy joghurtot. 11 hós lesz jövő héten
2010. jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én gerköcöm:

reggel tápszer

10-óra felé tápszer

zöldség főzi

maradék zöldség fözi v. gyümi is

este sinlac cumisüvegböl

van hogy keverem a zöldséget gyümivel + hús + sajt stb.

Én nem szoktam bevásárolni még deszerteket ,pépeket.

2010. jan. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
y :)
2010. jan. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!