Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az igény szerint szoptatott...

Az igény szerint szoptatott babátoknak van napirendje, vagy az ébredés, elalvás is igény szerint történik?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én igény szerint szoptatom a 4 hós fiamat, ami azt jelenti, hogy éjjel akkor eszik, amikor épp felkel, ez változó. 1-2 alkalommal ébred. Nappal viszont betartja a 3 óránkénti evést, ill. ha a délutáni sétától bealszik, nem keltem fel enni. Az esti 7 órai vacsit azt mindig betartjuk, délutántól már próbálom ehhez igazítani az evést. Vacsi előtt van a fürdés. De ezt már ő ki is követeli. Utána szépen el is alszik 8-kor.
2010. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5 hónapos a fiam, és kb egy hónapos kora óta állt be a napirendje saját magától. Ettől max fél órát tér el. Reggel 7-7:30 körül ébred magától, este kb 7:30-8 körül alszik el. kb 3 óránként eszik, este max 1-2szer kel fel enni. Két fix pont van az életünkben, amit én vezettem be, a fürdés este hétkor, és a séta du egykor, ezek köré szerveződik a napja.
2010. jan. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Van napirendünk.Ami fix, az az esti fürdetés 18 órakor, alvás 20 órakor, ébredés 06 órakor.Hatkor eszik, aztán még alszik fél9-9-ig.Kilenckor eszik, a többi evés is nagyjából azonos időben van, általában úgy alakul, hogy 6-9-12-15-18.30.De közben van amikor kér enni egy pár kortyot.A séta a dél körüli etetés után van.

4,5 hónapos kisfiú anyukája /Z/

2010. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!