Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nem baj ha újszülö...

Szerintetek nem baj ha újszülöttnek tescos popsi törlőt használok? Azt hallottam hogy jó. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is vettem először a babámnak Tescosat, de ki is pattogott. Azóta mindig sensitivet használok. de ez babafüggő szerintem.
2010. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Melyik Tescosat?A színeset v. a Tesco pizsist(gazdaságost).

Amúgy miért lenne baj?Ha bírja a bőre.A lányomnál én mindenfélét használok.A Lidl-öst kifejezetten szeretem.Mondjuk sosem volt érzékeny a bőre.Már 15hónapos.

2010. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Amikor újszülött volt a kislányom 2,5-3 hónapos koráig inkább Pampers, Gabi popsitörlőt vettem.Később már használtam más fajtákat is.Pelenkával ugyanezt csináltam.Kicsit féltem az ilyen Tescos dolgoktól.Lehet, hogy nem lett volna baja, de féltettem.Persze, jók az ilyen Tescos cuccok, mert most is használom, de azért szerintem az elején biztos ami biztos.

Lehet, hogy akad itt valaki, aki már az elején is használta, és le tudja írni a tapasztalatát.

Jó babázást!

2010. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi is elejétől fogva a zöld színű tescosat használjuk, semmi baja a fiam popsijának.
2010. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez gyerekfüggő. Az enyém az agyonreklámozott jonsons-tól is nagyon bepirosodott. Nálunk a vizes vatta jött be. Jóval később már a pampers bejött neki, de a mai napig elég érzékeny a bőre.
2010. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia!Júniusban született a kisfiam Tesco Sensitivet vettem kezdésnek és semmi gond nem volt vele.A mai napig is szoktam venni és jónak tartom.Illetve nálunk a Gabi ami még bevált.Szerintem nyugodtan próbáld ki csak először a sensitívet.Szép napot!
2010. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mi is használtuk, a kéket. szerintem jó fajta, nyugodtan próbáld ki.
2010. jan. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tényleg jó, mi is ezt használjuk. De 3 hónapos koráig inkább használj valami mást, mondjuk Gabit vagy Niveát.

Megérdemli a kényeztetést.... :)

2010. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A világoskék tescos az sensitiv,használd azt!
2010. jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi is Tesco-sat használunk, hol a zöldet hol a kéket, a gazdaságosat még nem vettem mert ugyan annyi mint a másik.

CBA-sat is szoktam venni, azt is szeretjük. Igazából nekünk eddig mindegyik jó volt csak a Huggiest nem, az nagyon vastag, lehetetlen vele jól törölni.

2010. jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!