Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis hogy ha probiotikum...

Normalis hogy ha probiotikum cseppeket teszek a tapszerbe mindig hasmenszeru szeklete lesz?

Figyelt kérdés
5,5hos.napi egyszer cseppentek (bio gaia vagy probiofix) ez az adag tej utan mindig robban a pelenka.allergias valamire?
2014. nov. 6. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

miért cseppentes bele neki probiotikumot, amikor a tápszerbe halálpontosan vannak mérve a vitaminok és azok egymáshoz viszonyított aránya, ez egy egyensúly.

amúgy arra ügyelsz, hogy 40 fokra lehűtsd, mert különben a vitaminoknak lőttek.

2014. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kérdés lett volna
2014. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Orvosi utasitasra hasznalunk probiotikumot mert kemeny antibio utan vagyunk.forron meg se inna a tapszert.

Okoskodok kimeljetek.koszi

2014. nov. 6. 22:27
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem az első válaszoló azt akarta írni, hogy miért a tápszerbe teszed, miért nem külön adod, mondjuk teába? lehet benne valami.

a kérdése meg az volt, hogy nem túl meleg vízzel kevered a tápszert és úgy hűtöd le? bár ezt nem tudom miért lényeges.

egyébként szerintem is megérné kipróbálni, hogy nem tápszerrel adod be, semmi ilyet nem ajánlanak tejjel beadni

2014. nov. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van hogy csak siman kiskanallal adom be.nem az a lenyeg hogy mivel.ra is van irva hogy lehet tejbe,kiskanalba.az utohatas erdekelne.senki nem ad probiotikumot??
2014. nov. 7. 05:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi majdnem egy éven át adtunk probiotikumot a fiamnak orvosi utasításra, de nálunk nem volt ilyen mellékhatása. Nem mindig ugyanakkor adod neki? Csak azért kérdezem, mert a mi fiunk beállt arra, hogy minden nap reggel 8-kor kakil, akár előtte 5 perccel kelt, akár előtte 2 órával, mintha tudná, hogy 8 óra van. Így ha pont akkor adtam volna neki a probiotikumot, feltételezhettem volna, hogy ettől van,pedig nem.
2014. nov. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!