Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babátok mennyit...

3 hónapos babátok mennyit alszik napközben, illetve éjszaka, és hányszor kel éjjel?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Már 5 hónapos,de 3 hónaposan is hasonló volt az alvása: nappal többször 40-60 perceket, éjjel kb 10-12 órát egyszerre, nem kel fel.
2014. okt. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nappal 3X20 perc, ha sétálunk, akkor akár 1 órára is kitolható. Éjjel 2 óránként kel, fél órán keresztül eszik (tehát másfél órát alszik).
2014. okt. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 hét múlva lesz 3 hónapos. Nappal 3 óránként eszik és általában minden evésnél alszik közel 1 órát. Éjjel 4-5 órát alszik két evés közt. Este 10-11 körül alszik el és reggel 6-7-ig. Éjszaka nem kell altatgatni, csak megetetem, pár percig büfiztetem és berakom az ágyába.
2014. okt. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az én picim is átalussza az éjszakát, nappal pedig 3-4 óránként eszik, és az evések között alszik kb. 1 órát. Nekem úgy tűnt, hogy sokat alszik, azt hittem többet kellene már ébren lennie.
2014. okt. 31. 16:00
 5/8 anonim ***** válasza:

fél órát alszik délelőtt, fél órát kora délután, és ha mázlim van, akkor késődélután még egy órát. ha nincs mázlim akkor csak 2*fél órát.

éjjel kivétel nélkül 22.00-07.30-ig alszik

2014. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szerencsés vagy hogy ennyit alszik, kevés baba alszik ennyit főleg amelyik végig alussza az éjszakát. lassan próbáld vele átaltatni és akkor talán nap közben többet lesz ébren. már ha ez a cél.

szerintem jobb ha éjjel alszik végig, és nappal éberebb.

2014. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1 het mulva lesz 3 honapos a fiam. Reggel 6 korul kel, eszik aztan alvas 8-9ig. Utana eves, seta, kb 3 orat alszik egyben. Utana eves, jatek, alvas. Nagyjabol 1,5 orat van fenn es egyet alszik. Ez megy napkozben. Fel 9 kor furdi, eves es alszik reggelig. Szoval eleg sokat alszik meg.
2014. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attol fugg mit teszek meg erte,hogy tudjon aludni. Ha ki tudom vinni a babakocsival setalni akkor napi3* 1-masfelora,hanem akkor itthon es csakis az olemben par perc. Ejszaka alig alszik ,1-2 ora kent ebred. Anyatejes es cumit sem fogad el , szerintem ezert,
2014. okt. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!