Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig kell büfizte...

Mennyi idős korig kell büfiztetni?

Figyelt kérdés
Mikortól tudnak maguktól?
2014. nov. 7. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


"A gyomor növekedése, a záróizomzat fejlődése, a hozzátáplálás lassan véget vet a büfizésnek. Ezek a tényezők annyira változók, hogy nem lehet előre megjósolni az időpontot, inkább bízni kell saját megfigyeléseinkben és a babával közös együttműködésben."

2014. nov. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2014. nov. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 2,5 hósan már nem nagyon büfiztettem.Magától büfizett,ha letettem hasra aludni,és nem is bukott már annyi idősen.De nagyon baba függő.Több olyan babáról hallottam,akik még 6-8 hósan is büfiznek meg buknak,mint akik nem.
2014. nov. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém nagyon bukós volt, olyan 4 hónapos koráig büfiztettük, észrevétlenül maradt el. Akkor már csak letettem, és láttam rajta, ha fel kell venni büfizni, de legtöbbször addig tekergett, nyomta fel magát hason, amíg sikerült magától is. De utána is még nagyon sokáig bukott.
2014. nov. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kloetta ***** válasza:
Mi 7 hónaposak múltunk. Én a mai napig azt csinálom, mindegy hogy tejcsi vagy kanalas volt a kaja, hogy utána leültetem az ölembe és ott játszik, beszélgetünk még nem büfizik. könnyebben kijön neki és jobbat játszik utána.
2014. nov. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! Én addig büfiztetem amíg magától nem ül szépen stabilan, mert akkor már kijön úgy is ha ül és játszik :)
2014. nov. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Fél éves, még nem ül. Néha hason fekve is kijön (később jóval), de akkor még nem hagyom el a büfiztetést.

Csak annyira izeg-mozog, hogy nehéz már függőlegesen megtartani, mászik ki a kezemből.

2014. nov. 10. 14:27
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Én ezért hagytam abba. Láttam rajta, mikor feszítette, felemeltem, szinte azonnal böfögött, és kéredzkedett is vissza a földre.
2014. nov. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!