Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korig kell...

Hány hónapos korig kell vállra venni és úgy büfiztetni a babát?

Figyelt kérdés
Mikor fog egyedül is büfizni?

2013. nov. 15. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én lányom már 2 hósan sem büfizett így,magától büffentett,nem bukott.De barátnőmék babája 8hós lassan és büfizik még.De amúgy ha már ül meg ilyesmi,akkor magától is fog büfögni,mert megnyomódik a pocakja.
2013. nov. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, nem emlékszem, de szerintem addig böfiztettem, amíg tejet evett, 9 hónapos koráig. Aztán mikor már szinte csak normális ételeket evett, s csak kiegészítésképp kapott tápszert (addig anyatejes volt-elment a tejem)akkor már magától böfizett.
2013. nov. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A fiam 7 hónapos, és már nem kell büfiztetni, mert nem nyel levegőt, meg játék közben büfizik egyedül, ha úgy van. Szerintem ennyi idősen már nem kell..
2013. nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem tud magától ülni.
2013. nov. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is addig büfiztettem,amíg meg nem tanult ülni.
2013. nov. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A hasfájásra is azt szokták mondani hogy 3-4 hónapos korára kinövi, akkor azért mert addigra tanul meg úgy enni hogy nem nyel levegőt?
2013. nov. 15. 09:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, azért mert addigra alakul ki egy érettebb bélflóra. Én egyébként 6-7 hónapos koráig büfiztettem.
2013. nov. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sokáig szenvedtem a büfiztetéssel. Sose akart normálisat büfizni, aztán persze nem tudott tőle aludni. Most egy éves, de pár hónapja már nincs ilyen büfiztetős problémánk. :)
2013. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!