Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az az anyuka, aki nem ehet...

Az az anyuka, aki nem ehet tojást, meg tejterméket, mert pöttyös tőle a babája, hogyan csinálja és meddig? Gondolok itt arra, hogy habarásba sem lehet tenni tejfölt, meg pl a rakott krumpli tetejére sem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

A meddigre tuti válasz, hogy amíg szoptatsz, illetve amíg a baba nem a ti kajátokat eszi.

Ha nem lehet, akkor nem lehet...ennyi. A rakott krumplit meg lehet enni tejföl nélkül is, a főzit meg rántani kell és kész. A babák áldozatokat követelnek...

2010. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom és érte mindent megteszek.csak nagyon nehéz kétfelé főzni.
2010. jan. 27. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Amikor narancslevet ittam és tejtermékeket ettem akkor volt a babámom pötty..az első 2 hónapban volt így,aztán megszűnt..Fokozatosan ettem és ittam ezeket,persze nagyon minimálisan,lehet hozzászokott..Most 7 hónapos és még mindig szopizik..Mellette eszeget is,de csak a gyümölcspépeket szereti..A húst is csak almával,vagy banánnal eszi..
2010. jan. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15 hónapig szoptattam.Végig el kellett hagynom ezeket a dolgokat.Tejet még most sem kap.
2010. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én is tej és tojásmenetesem étkezem,mert szoptatom a kislányom és valamire allergiás.Tehát tudom milyen nehéz.Próbálom bújni a tej és tojásmenetes recepteket.A kislányom már eszik gyümölcsöket kivéve a citrusféléket+zöldséget és csirkehúst.Sajnos 2éves kor alatt nem nagyon csinálnak allergia tesztet,hogy vajon mire lehet az:S:( Remélem kinövi.6.5hós baba anyukája.
2010. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!