Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért büdös lányom szája?

Miért büdös lányom szája?

Figyelt kérdés

19 hós, és sokszor igen kellemetlen a szájszaga, főleg ébredés után. És hiába mosom meg neki a fogát (Nenedentet használunk naponta 3X) nem lesz jobb.

Még annó kérdeztem a dokit, akkor azt mondta, hogy mert bukik, de már akkor nem bukott sokat.

Másnak is van így? Tudjátok mitől van? Baj ez, vagy egy természetes állapot?


2010. jan. 27. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Az én kutyám szája is büdös néha,mondjuk én nem mosom meg neki,mit adsz neki enni?
2010. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Foga nem jön? Akkor is előfordul.Ha keveset iszik, attól is lehet.Egy vércukorszint mérés sem ártana,éhgyomorra.

Emésztési zavar is lehet.

Szóval van/lehet bőven sok oka, ezeknek sajnos szép sorban utána kell járni.

2010. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

De mégis milyen illata van?

Savanykás,mint hányás után?-mert az lehet gyomorsav.

Acetonos?-cukorbetegség

Vagy szimplán szájszag?

2010. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora paraszt vagy első!

Általában valami gyomor probléma, lehet nyitott a gyomorszáj.

A dokinak mond, ez nem természetes és később kellemetlen lesz a gyereknek.

2010. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A kutyás választ köszönöm, nem tévesztettem kategóriát...

Nemrég voltunk vérvételen, cukra rendben, emésztésével nincs gond, nem hányt soha, nem bukik, széklete naponta 2X rendben...

De akkor azért rákérédezek majd a dokinál, védőnőnél. Ha sokat iszik, akkor is ilyen ...

2010. jan. 27. 20:22
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Első vagyok,lehet kaja miatt is ilyen a szája!A kutyám csak példának írtam!Ha valami olyat adsz neki amit nem bír akkor is lehet szaga a szájának tőle!
2010. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elalvás előtt nem kap valamilyen édes, cukros dolgot? Az beindítja a szájban lévő bacikat, amik a fogat is rongálják, attól is lehet. Amúgy szerintem mindenkinek büdi a szájszaga ébredés után.
2010. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak a manduláitől volt rossz szájszaga, nem volt beteg állandóan gennyezett neki ki is szedték neki.
2010. jan. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Édességet nagyon minimálisan kap, akkor is fogmosás van utána.

Néha acetonos, ezét is tartottam tőle, hogy cukros, de nem. Általában csak olyan rossz szaga van, mint egy felnőttnek aki soha nem mos fogat.

Ébredés után még érteném, de neki szinte egész nap kellemetlen szagú a lehellete...

2010. jan. 28. 10:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy hülyeséget irok,de használj neki tantum verdét,az fertőtleniti a száját és enyhén mentolos is.Bár ez csak tüneti kezelés lenne.
2010. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!