Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitol lehetnek ezek az apro...

Mitol lehetnek ezek az apro kicsi piros pattanas szeru valamik a 21 hos lanyom szaja korul sott egeszen az ajkai mellett, felett?

Figyelt kérdés
Idonkent szokott lenni,van hogy nincsen semmi van hogy van.Jaj remelem erthetoen irtem amit akartam mert kozben harcolok a lanyommal mert nagyon szereti nyomogatni a gombokat.
2010. jún. 24. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
melegkiütés is lehet... doki mit mondott?
2010. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a nyála kezdi ki. Az én 19 hónapos kisfiamnak jön a két felső szemfoga, csupa nyál az álla és néha apró piros pöttyös is.
2010. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet a nyaltol is, esetleg nyalas volt a szaja es kint voltatok, megfujta a szel, vagy lehet valami kajatol is. Gondold vegg, miket evett elozoleg, es figyeld meg kovetkezo alkalommal ha mgint kjon neki. De en inkabb elsore gyanakszom!

(E.)

2010. jún. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Ma mar eszre vettem hogy eleg belul is van mar de csak a felso ajkan.Egyszer volt meg ilyen par honappal ez elott akkor kentem rozsa mezzel es nagynehezen elmult.de megint ott van es mar idegesit sosem volt semmi baja a szajaval most meg tessek.Koszike a segitsegeket a tippeket.
2010. jún. 26. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Cumizik? Nekem ha a kislányom szájában lóg a cumija egész nap akkor üti ki a nyál körbe a szája körül.
2010. jún. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ÉN TUTIRA TUDOM!!!! Sajna ez vírusos fertőzés lesz, herpesz féle. (Nekünk is csak a szájába volt és az ajkak körül)És erre kevés a rózsaméz.És a doki azt mondta ha egyszer ezt beszerezzük bármikor visszajöhet. Vidd el had lássa a dokid.
2010. jún. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!