Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történt az 5 és fél hónapos...

Mi történt az 5 és fél hónapos babámmal?

Figyelt kérdés

Múlt pénteken végre sikerült neki a hátról hasra fordulás így mindkét irányban tud forogni. Eleinte nagyon élvezte a játszószőnyegen forgolódott össze vissza, viszont kb vasárnap óta egyszerűen ha lerakom sehol nem marad meg :( Eddig volt hogy akár másfél órát is elvolt a szőnyegen, most lerakom, hasra fordul és sír. Mintha unatkozna, vagy nem is tudom. Lehet csak véletlen egybeesés és igazából a foga miatt nyűgös? Mert az is jön neki, az alsó kettő, éjszaka is néha felsír, pedig eddig átaludta az éjszakákat.

Már kezdek kiakadni, porckorongsérvem van, elvileg nem lenne jó sokat emelgetnem, de az elmúlt napokban egy csomót kell őt vinnem :(


2014. nov. 13. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:
A fogzás miatti fájdalom az ínyünk vérellátása miatt fekvés közben fokozódik, valószínűleg ez a baj.
2014. nov. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, csak ő 4,5 hónapos. Örültem, hogy végre szeret hason de pár napja csak sír és feszíti magát ha leteszem. Lehet az új mozgásforma miatt? Az én babám meg most fordult hasról hátra először és azóta "hisztizik".
2014. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!