Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzásra jó a GERMICID-C is?

Fogzásra jó a GERMICID-C is?

Figyelt kérdés
Szegény kisfiam reggel óta sír, most a déli alvásából is már 2szer felsírt, nagyon szenved a fogaival. Itthon most nincs se nurofen se panadol baby, a fogínygél semmit nem használt, viszont germicid van itthon, azt adhatom?

2014. nov. 13. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Adhatod, hiszen az nem csak lázcsillapító, hanem fájdalomcsillapító is, és van nyugtató hatása is. Természetesen, mint a gyógyszereket általában, ezt sem lehet ész nélkül, rendszeresen adni, de ha ennyire rossz a helyzet, adjad nyugodtan. Mivel az én babám nem szedheti a panadol baby-t és társait, én is a Germicidet adtam neki torokfájásra is.
2014. nov. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, adhatod. Én is adtam a babámnak, mikor jött a foga, segített is. Persze minden nap nem lehet adni neki.
2014. nov. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, adtam neki egy felet és már jobban van, aludt is egy kicsit most délután :)
2014. nov. 13. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!