Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egynemű ikrek születnek. Van...

Egynemű ikrek születnek. Van ugye 2 név. Melyik kapja melyik nevet?

Figyelt kérdés
Lesz egy első baba, és előre eldöntjük h az első neve ez lesz, a másodiké meg amaz? Vagy csak később döntenek ilyen esetben a szülők? Hogy van ez? Mi van ha rosszul adják? Felcserélve jobban illene hozzájuk?

2014. nov. 14. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A nővéreméknek két fia van, ők kétpetéjűek. A férjének tetszett régóta a Benjámin név, tesómnak meg a Péter. Aztán mikor megszülettek a gyerekek a tesómék úgy döntöttek, hogy amelyikükre hasonlít, annak a kedvenc nevét adják. Most négyévesek és nagyon illik rá a nevük, nem volt téma, hogy cserélni kéne vagy ilyesmi.
2014. nov. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ki hogy dönt... Most egy gyerek esetén is úgy adsz nevet,hogy ki tudja illik-e rá. Meg megszokod, hogy úgy hívják,ahogy elnevezted.Én ismerek pár ilyen nevűt,mint én mégis totál különbözőek mindannyian.
2014. nov. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi úgy mentünk szülni, hogy volt 2 nevünk, és majd ha meglátjuk a babát, meglátjuk melyik illik hozzá jobban. És így is lett. Megszületett az első baba, és apával rávágtuk, hogy Zoéééééé :) Tökélet
2014. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! ;-)
2014. nov. 14. 22:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy hogy eldöntitek a 2 nevet, és amikor meglátjátok a babát, látni fogjátok hogy melyik név illik rá jobban :)
2015. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!