Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 15 hónapos és O...

A kisfiam 15 hónapos és O lába van. Az orthopédián azt mondták hogy fél év múlva rendeződni fog. Akinek hasonló problémája volt spontán elmúlt vagy van rá valamilyen kezelés vagy módszer? Ötletek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 16:02
 1/3 anonim válasza:
ez sok gyerekkel előfordul ebben a korban:) Mivel lábai terhelésnek vannak kitéve és a csont még nem olyan "szilárd" mint egy felnőttnél. Öcsémnek is volt és igen kinőtte no para.
2010. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A DM tanácsadó füzetében én azt olvastam, hogy a csecsemők O-lábából az első születésnapjukra X-lábak lesznek, azonban legkésőbb óvodás korukra kiegyenesednek.

Az én picimnek is O-lába van még. De feleslegesen ne izguljunk, az óvodás kor még odébb van.

2010. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Csak szegénykém nagyon furán néz ki a karika lábaival.A másik két fiamnál ezt nem tapsztaltam úgyhogy kicsit megilyedtem.
2010. jan. 29. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!