Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiam 15 hónapos és O...

A kisfiam 15 hónapos és O lába van. Az orthopédián azt mondták hogy fél év múlva rendeződni fog. Akinek hasonló problémája volt spontán elmúlt vagy van rá valamilyen kezelés vagy módszer?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsi: off. Ezt jó hallani. A lányom 16 hónapos, és neki is nagyon O lába van, most akarom megmutatni a dokinak. Nem tudom, beutal-e majd minket az ortopédiára.

Én is bizom benne, hogy rendeződik.

2010. jan. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi voltunk is emiatt ortopédián,mert a doki beutalt,de én tudtam,hogy fölösleges...Ahogy nyúlott a lányom,úgy szinte pillanatok alatt egyszer csak egyenes lett a lába.Kb 2 éves korára.Az ortopéd doki is azt mondta egyébbként,hogy magától fog rendeződni.Én ezt tudtam,ugyanis az én családomban több görbelábú gyermek volt,és végül mindenkié egyenes lett...:))
2010. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mink pont ma voltunk ortopédnál,és cipot irt ki neki,meg rogzito félit.deg nincs meg az egyik sem még mert a cipot a labara csinálják pont és ezt a rogzitot is.remélem jobb lesz.nekunk csak az egyik lábbunk gorbe.
2010. jan. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon köszönöm a válaszokat.Remélem nálunk is rendeződik.Bár a védőnő minket is riogatott hogy lehet hogy majd sint kap.Majd áprilisban kell visszavinnünk és akkor talán kiderül.

Szerintetek cipőben legyen itthon vagy mezitláb.Tanácsoltak valamit az orthopédián?

2010. jan. 30. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!