Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Makacs hüvelygyulladásom van...

Makacs hüvelygyulladásom van amióta terhes lettem, elötte soha nem volt . Orvosom által felirt százféle kezelés közül egyik sem vált be, pár hét múlva mindig visszatér . Valakinek hasonló problémája? Vajon szülés után megoldódik?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 10:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
34h. km. vagyok!
2009. dec. 12. 10:21
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem detto. Már rosszul vagyok tőle! Nekem a védőnőm mondta, hogy ha megszülök, mintha elvágták volna, mert ez a terhesség miatt van, hogy megváltoznak a dolgok. Hát mondtam a dokimnak, hogy a táppénzem a hüvelytablettára megy már el. Nekem is úgy van, ha elhasználom, akkor jó, majd 1,5-2 hét múlva kezdődik elölről. Már nem tudom összeszámolni, hogy hány doboz kúpot használtam el. Nem sok van már neked se, majdcsak vége lesz.


37 hetes kismami

2009. dec. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia!Sajnos én is ebben a cipőben járok,bár én még hétfőn leszek 18 hetes.Pont 2 napja voltam orvosnál,mert a hüvelytabletta miatt volt kevés véres nyálkám.Teljesen fel van maródva a hüvelyem,akkor ezek szerint nem sok esélye van hogy helyre jöjjön?Én nem tudom igaz e,de azt hallottam ha igy marad akkor nem lehet természetes úton szülni csak császárral.
2009. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

10:30 vagyok

Én is halottam, hogy akkor császár van a fertőzésveszély miatt, de én szépen "kikalkuláltam", van itthon még egy kanesten kombim, amit ha mostanában elhasználok, akkor mire megyek szülni, még pont "tiszta" leszek.

2009. dec. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Sajnos nekem az ilyen jellegű problémáim már a babavárás előtt is megvoltak. Még oltással is próbálkozott a régi dokim. Kúraszerűen kaptam 5 hétig de fél év múlva megint ott ültem a rendelőben gombával:S

Azóta felváltva gomba, bakteriális hüvelygyulladás petefészekgyulladás és társai.Még egy méhszájseb műtétet is megnyertem ezek miatt:(

Szóval kész csoda hogy mégis most itt van a pocimban a babucim ezek után. Pedig azt hittem valami nem jól működik nálam és ilyen bajos csajnak nem jön össze.

szóval most megint jelentkezett a gyulladás, úgyhogy már egy doboz kúpon túl vagyok. Ami rendesen fel is mart, így három napig rózsaszín folyásom volt. Hál istennek elmúlt, a méhszájam is zárt, de ha az előttem lévő hónapokra gondolok, hát nem is tudom...még hányszor jön ez vissza?

Ja, és én is úgy hallottam, hogy akinél a szülés előtti kenetben valami nem odavalót találnak (pl, gomba) akkor az igencsak esélyes a császárra. Mert a babára nézve káros lehet ha egy fertőzött szülőcsatornán halad keresztül. Főként a szemére veszélyes, úgy olvastam.

Remélem szülés után málam is megoldódik és helyreáll a rend.

Üdv: 22km

2009. dec. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is folyton ezzel küzdök. 19 hetesen már 4 gyógyszerkúrán vagyok túl,és pár hét után visszatér a problémám. :(

A barátnőmnek streptococcust találtak a vége felé,és szülhetett természetes módon,de közben infúziót kellett kapnia. Ezt már mástól is hallottam. Gyógyulást mindenkinek!!!

2009. dec. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

19 hetesen hasonlo problemaval kuzdottem. elhasznaltam egy csomo canestent, de ahogy abba hagytam rogon visszatert.

Termeszet gyogyasz ajanlasara probaltam ki a naturjoghurtos tampont, meg kentem is kivulrol vele, ettol jottem helyre. Irtam meg elotte masoknak is, de lehurrogtak, meg lepontoztak. Nekem bevalt.

Ja es ajanlatos egy jo fehernemufertotlenites, meg kerulni a finomitott cukorot, es edesseget, a szenhidrat a gomba fo eledele.

2009. dec. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Elfelejtettem, hogy a dokim a tejsavas mosakodo gelt ajanlotta, az is jo. Nem tudom mi a neve Magyarorszagon. Itt nalunk Intim tusfurdo, meg a Lactasyd.
2009. dec. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia 13.26! Ezt a natúr joghurtos tampont te magad készíted otthon vagy gyógyszertárban lehet venni valami spec. cuccot?

Mert pont a napokban kérdezte az RTL reggeli műsorában a nőgyógyászt a Karafiáth Orsi, hogy ez használ e mert valami ismerőse kefírrel kente be magát odalenn.És a doki is hasznosnak ítélte ezt a házi praktikát.

én a 22 km vagyok.

2009. dec. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sajnos nálam is így volt, szülés után átmenetileg megszűnt.

De sajna én nagyon hajlamos vagyok rá, most gyógyszeres kezeléssel próbálkozunk.

2009. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!