Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ételt adjak 5,5hós...

Milyen ételt adjak 5,5hós babámnak székrekedés ellen?

Figyelt kérdés
Nem sir,a hasa se fàj. Csak nagyon erőlködik amikor kakil ès kis golyókat kakál.
2014. nov. 15. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

almától van gondolom.

a banán is hasfogó, de az almától az enyém is így van.

a sima gabonapépek pl. babylove, milumil 7 gabonás szerintem bármilyen korának megfelelő gyömölccsel, zöldség főzelékkel keverve jók erre, kivéve krumpli, alma.

2014. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+ több folyadék is jó, a tejpépek is.
2014. nov. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ebben a korban az alma/barack vált be. Mindig fellazította a székletét. Jó még a szilva is, viszont a banán nem javasolt. Nem tudom miket adsz már neki, én elég hamar hozzátápláltam. Ha még nem tartotok itt akkor sajnos nem tudom.
2014. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerencsere jol haladunk a hozzataplalassal. Sok mindent eszik már.köszi a segítsèget
2014. nov. 15. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:

én lefejtem anyatejet és szilvát turmixoltam bele :D

ez nálunk nagyon bevált, viszont már ovis a gyerkőcöm, nem tudom most mikortól lehet szilvát adni, akkor 5 hónapos kortól lehetett...

2014. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!