Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek hasfájás ellen?

Mit tegyek hasfájás ellen?

Figyelt kérdés
Már negyedik napja nem alszok, mindent próbáltam már szinte, doktornő azt mondja semmi baja, egészséges, az apuka hajnalba kell munkába már ő is ki van én meg úgy érzem meghalok, mert rosszul is érzem magam. Mit tegyek már nem bírom?!
2014. okt. 28. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Infacol, Espumisan vagy bármi, amit a patikában ajánlanak végig próbálása.

Gyakori és hosszú büfizetetés, etetés közben is.

Hason altatás. Has simogatása óramutató járásával megegyezően, lábak óvatos bicikliztetése.

Ha szoptatott, nálad tejtermékek, puffasztó és fűszeres ételek kerülése.

Apának füldugó, te pedig aludj a babával napközben, amikor csak teheted.

2014. okt. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
BioGaia cseppek.Ha szopizik nem iszod a Laktoherb teát,nálunk attól fájt a pocakja,ahogy elhagytam 2 nap múlva már átaludta az éjszakát.
2014. okt. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bár tudnék jó tanácsot adni. Mi 5 és fél hónapja nem alszunk, ő ugyanis még mindig hasfájós. Mindent próbáltunk, amit fentebb felsoroltak, próbáltuk még a Gripe watert, Baby calm cseppeket, illetve homeopatiát, szőlőmag párnát...nem segített semmi.

most könyörögni fogok a dokinak papaverinért, mert az egy dolog, hogy én nem alszom, de a kislányom se :(

Ja és tejfehérje diétát is tartottam, nem lett jobb a helyzet:(

2014. okt. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen iszonyat nehéz! :( leginkább mégis érte szakad meg a szívem, hogy látom a kínját. Utolsó válaszoló: nagyon sajnálom, ezekszerint te rosszabb helyzetbe vagy mint én. Egyébként infacolt, hason fektetést, espumisánt, meleg levegőt, minden evés után, közben büfit, maszírozást, tornát, teát próbáltunk nála, de semmi. De megyek is készülődök, mert hamarosan kezdődik az este. Szegénykém :( köszi a válaszokat egyébként
2014. okt. 29. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!