Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már csak egyszer (este)...

Ha már csak egyszer (este) szopik a baba, az még jelent valamilyen védettséget a betegségek ellen?

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
sokat számít az is, igen
2014. okt. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen. A fiam 1 évig szopizott csak esténként. Ahogy elválasztottam tüdőgyuszis lett. :(
2014. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem ezen múlik, inkább genetikai hajlamon, környezeti tényezőkön.

Kezdetektől tápszeres a gyerekem, viszont másfél éves koráig egyetlen enyhe nátha volt, ami egy nap alatt spontán gyógyult.

Azóta is csak kisebb, rövid ideig tartó betegségek voltak.

2014. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez inkább csak genetika. Engem 1 hónapig szopiztatott anyukàm és sose vagyok beteg, 21 évem alatt kb 3x ha kicsit megvoltam fázva. Viszont a barátnőm nagyon sokáig szopizott és ò minden se minden betegséget elkap ami épp van a suliba.
2014. okt. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a tejben ellenanyagok vannak, ha te talalkozol a korokozokkal es legyozi a szervezeted. Valamit biztosan tesz, en a 3 eves lanyomnak is adok anyatejet, ha beteg es gyorsabban gyogyul mint elotte amikor meg nem volt a kisteso.
2014. okt. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg szoptattam, 3 és fél hós koráig, 3-szor voltunk kórházban. Mindent elkapott. Amióta tápszeres egyáltalán nem volt pedig, pedig voltunk hasmenős-hányósok között is. (Ezt persze utólag tudtuk meg, nem direkt vittük közéjük). Úszni járunk, hidegben is babakocsival, utána kint alszik benne az udvaron, azóta megfázva sem volt. Pedig nem öltöztetem be, mert utálja ha melege van. Szerintem ez nem függ a szoptatástól.
2014. okt. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek-elég eltérő vélemények voltak....

még szoptatok,de gondolkodom a befejezésről.

2014. okt. 13. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!