Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért hány sokat 11 hónapos fiam?

Miért hány sokat 11 hónapos fiam?

Figyelt kérdés
Ez kb.1 héten egyszer biztos előfordul,és ezt kb 1 hónapja csinálja.Most is megakartam etetni tejpéppel és kijött a 3 órai kajája is,pedig csak 1 kanállal nyelt le.Nem értem miért csinálja ezt.Teli lenne?de ha az elöbb is befalta volna az egészet akkor megérteném.De még hozzá sem kezdtünk a kajához.Volt már valaki hasonló helyzetben?Megfogom kérdezni a dokit,mert ez már nem állapot.Már nagyon aggódom!
2010. jan. 28. 19:02
 1/8 A kérdező kommentje:
5x eszik egy nap kb.180-200 ml.tápszerból 200-250.Azért szerintem ezek nem olyan nagy mennyiségek.
2010. jan. 28. 19:04
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem figyelted meg azt esetleg hogy mindig ugyanaz az étel váltja ki nála? Vagy ugyanaz az íz? Nekem pédául a középső fiam olyan, hogy képes kihányni mindent ami még a gyomrában van, mert valami olyat kóstolt meg ami nem ízlett neki.
2010. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia az én kislányom 16 hónapos és nem eszik meg ennyi mennyiségeket.Próbálj meg kihagyni egy étkezést,nálunk az uzsi marad ki,igy 12-kor ebédel,délután teszek neki kistányérra mandarint,banánt,almát ha kér eszik belőle,a vacsi igy fél 6-ra esik,akorra már éhes,és fél 8-kor iszik még 180ml tápszert.
2010. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Volt hogy tápszert,volt hogy a sinlacot,most meg az 1 kanál tejpép miatt hányt.Már a férjemmel összevesztem, hogy szerinte nem éhes a gyerek és én mindig etetem.De máskor is igy eszik,ugyanennyiket,mégsem hány.Már komolyan szar anyának érzem magam,aki csak kárt tesz a gyerekében.
2010. jan. 28. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁÁÁ,ne gondold ezt,jó anyuka vagy,aggódsz a babádért ennyi.Bárcsak minden anyuka ennyit agonizálna a gyereke miatt.
2010. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
pedig még igy sem eszi meg azokat a mennyiségeket mint a többség.a védőnő szerint 5 étkezésből áll egy nap+ a gyümölcs ami szerinte nem számít étkezésnek.Ő a gyümivel együtt eszik 5x.mi lenne ha tényleg 6x enne a gyümölccsel.Akkor szerintetek sokat enne,mert míg szopott akkor sem volt egy nagy evő gyerek.
2010. jan. 28. 20:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam még nincs 7 hónapos és többet eszik, (8,5 kg) főziből simán bevág 250g-ot, van hogy többet, ő is 5ször eszik egy nap, ja és pont ma voltunk csecsemőgondozáson és 50 nap alatt mindössze 30 dekát hízott ilyen kajamennyiség mellett. nem is értem

De szerintem vidd el azért dokihoz.

2010. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor a kommentekből azt szűröm le,hogy ahány gyerek,mind más mennyiségeket eszik és igényel.
2010. jan. 28. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!