Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális dolog hogy 10,5...

Normális dolog hogy 10,5 hónapos babám sokat alszik?

Figyelt kérdés
Reggel 8-kor kel,eszik és utána rögtön vissza is alszik kb. 10-11-ig.Aztán 12-kor ebédel majd 3 körül megint alszik úgy egy órát.Legközelebb este 7-kor is alszik még egy órát.(közben persze eszik minden félét)Fél 9-kor fürdés és fél 10-kor alvás reggel 8-ig.Aggódom hogy ennyit alszik.Vagy ez normális?
2011. okt. 24. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az esti fürdést tedd előbbre. Mi 7-kor fürdünk kb 8-kor alszik el és reggel 7-kor kel. Délelőtt van, hogy nem alszik már, vagy ha alszik akkor fél-1 órát. Délután meg 1-3-ig.
2011. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a gyors választ!Én is pont ezen agyaltam,hogy lehet hogy előbb kellene fürdetnem és altatnom...Kipróbálom,hátha változik a menetrend:-)
2011. okt. 24. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Én este 7-kor már nem altatnám!Akkor vinném el fürdeni,attól egy kicsit felélénkül utánna szopi/tápszer,kis maszírozás,kis könyvnézegetés összebújva és utánna tenném le aludni kb 8-kor de akkor már végleg!
2011. okt. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Az lesz,7-kor megfürdetem,aztán evés és kis játszás után (remélem)alvás lesz reggelig!Sok puszi Nektek!
2011. okt. 24. 18:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Hát nem jött be ez a korábbi altatás:-(=-kor megfürdettem és utána se enni se aludni nem akart:-(( 9-kor úgy ringattam el,mert a fáradtságtól már nem bírt elaludni,11-kor ordítva kelt fel enni és egész éjszaka 2 óránként felsírt,de úgy ,hogy alig lehetett megnyugtatni...Maradunk az eredeti felállásnál,a hétvégén úgyis állítják az órát,már nem zavarok be neki.Azért köszi a segítségeteket!Szép napot Nektek!Puszi!
2011. okt. 25. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!