Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig mérlegeltétek a babátokat?

Meddig mérlegeltétek a babátokat?

Figyelt kérdés
Majdnem 6 hós, de az az igazság, hogy nem igazán mérem már kb.3 hónapja. Most megmértem, és már megduplázta a születési súlyát. Szerintetek szükség van még mérlegre?
2010. jan. 28. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, kb. 3 hónapos koráig mértem naponta, illetve előtte nyilván míg pici volt a szopikat. Mostmár én sem mérem, de azért hetente próbálkozok....mert gondolom másnak sem egyszerű, hogy egy pillanatra megálljon.... Szintén 6 hónapos.
2010. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már nincs. Én 4 hónapig béreltem, de az utolsó hónapban már fölöslegesen, rá sem tudtam rakni, annyira ficánkolt. Megduplázta a súlyát, egészséges, minden rendben. Szóval szerintem már nem kell méricskélni.
2010. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4 hónapos, a mérleget egy barátunk adta kölcsön. Most még hetente mérem, de innentől már csak akkor fogom ha a doki jön (oltás) vagy a védőnő kéri, mert tanácsadásra nem viszem (mindig órákat kell várni még ha időpont is van és van aki beteg-pl egy testvér- mert volt ilyen)
2010. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem mértem itthon.Az elején hetente mentem a védőnőhöz,aztán 2 hetente és kb.6 hónap után havonta.
2010. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez az egy "dilim van" hetente 1x itthon 1 éves korig és írom a babakönyvbe.

Fiamnál is írtam 10 éve, most a lánykámat is "vezetem", mág van hátra 1,5 hónap:-))

2010. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt itthon mérlegünk, havonta mentünk, megyünk a védőnénihez méretszkedni. Most 17 hónapos.
2010. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi kölcsönöztük a babamérleget. Az első 3 hónapban mértem én is rendszeresen, aztán már csak ritkán, 5 hónapos korától pedig már meg sem tudtam mérni, mert nem bírt egy másodperdig sem nyugton lenni.
2010. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megértem azt is aki méri 1 éves koráig, de én is a többséghez tartozom, már én sem méregetem. Köszi a válaszokat.
2010. jan. 29. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!