Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám ma esti vizelete jó...

Babám ma esti vizelete jó lesz holnap reggelre a vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Reggel 8-ra vinnem kell a vizeletét. Most raktam rá egy vizeletgyűjtő zacskót, éjjel ha ébred enni akkor leveszem. Lehet hülye kérdés, de rakjam hűtőbe vagy ilyesmi?

Azért nem az éjjeli etetésnél rakom rá és reggel veszem le, mert fél 9 - 9 körül kel mindig, én pedig 7-kor fogok és fél 8-kor indulok. Nem szeretném ezért felkelteni, ha nem muszáj.


2014. nov. 16. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindig azt mondják, hogy minél frissebb legyen a vizelet.

Ha Te ezt a megoldást választod, mindenképpen tedd hűtőbe.

2014. nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attol fugg milyen vizsgalatrol van szo. Van amikor 12 oras vizeletet kell egesz ejszaka gyujtogetni es kb.egy fel literes uvegnek meg kell telnie.Es van amikor reggeli vizelet kell egy kis steril uvegbe amit reggel kell hogy pisiljen.1 eve csinaljuk ezt a torturat mert 1 honaposan vesegyulladasa volt,6 nap alatt teljesen meggyogyult de a vizeleteket mai napig gyujtogetjuk,vizsgalatokra.Szerencsere minden rendben.Szoval szerintem neked friss vizeletet kene vinned mert ha veletlenul talalnak az egesz ejjel allo vizeletben valami bacit e miatt mert este fogtad,azt fogjak hinni hogy beteg a gyerek.En ezt nem kockaztatnam.Hidd el tudom milyen rossz a babanak.
2014. nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor lehet maradunk az ébresztésnél. Azért kell vinnem, mert nem nagyon eszik, fogyott is kicsit. Az orvos szerint tuti a foga, nagyon duzzadt az ínye, sokszor felsikít és odakap a szájához stb. De azt mondta nehogy valami lappangó vírus legyen, ezért csináljunk egy vizeletvizsgálatot.
2014. nov. 16. 22:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Ehhez friss vizelet kell. Mi e-coli miatt csináltatjuk rendszeresen a vizsgálatot friss pisiből.
2014. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Reggeli kellene. Nekem is mikor vinni kellett korabban keltem es a kis gyüjto zacskot feltettem. Mire indultunk volt benne elegendo mennyiseg.
2014. nov. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Reggeli első vizeletet vigyél.
2014. nov. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem sikerült sajnos :-( a nyakáig pisis volt szegénykém, de a zacskóban nem volt egy csepp sem.
2014. nov. 17. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!