Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek lustább volt a babája...

Akinek lustább volt a babája mikor kezdett el forogni, mászni stb? Esetleg akinek husisabb volt a babájuk azok is válaszolhatnak. Kisfiam 5 hónaposan volt 8,5 kg.

Figyelt kérdés

Még nem akar forogni, vagyis ha akarna tudna, azt mondta a gyógytornász(lába miatt kezdtünk járni, mert befelé áll a bal bokája). Ha átrakom a lábát akkor rögtön áthúzza magát és kúszni próbál.

Csak már nagyon el vagyok keseredve mert mindenki kérdezi, hogy miket csinál, meg hogy az övé ekkor már...

Egyébként okos kisbaba, puszit ad ha kérek tőle, nyújta a kezét hogy vegyem fel, játékokat szépen fog, nyúl és átveszi egyik kezéből a másikba.



2014. nov. 16. 22:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

ő is a 36. hètre született ès szetintem nem lesz baja ha egy kicsit tornázik, feszesek a hátizmai egy kicsit.

2800 grammal született és nagyon sok tápszert evett volna ezért kezdtük 4 hónaposan a hozzátáplálást, havonta mininum 1 kg-ot hízik ami azért kicsit sok szerintem.

2014. nov. 17. 11:04
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsò vagyok, 30hètre 1300grammal született Bence, àprilis 25èn. Mostanra màr 2 ètkezèst kivàltottunk. Semmi gond nincsazzalnahogy eteted szerintem, es a mozgàsàval sem, egyik napról a màsikra csinàl az èn fiam is mindent. Szombaton voltunk fotózàson annyira el akarta èrni a fàt hozy a kùszàs hírtelen bekatant neki azóta egyfolytàban csinàlja, de előtte 2 hónapig úgy èrez4em egyhelyben àllunk...türelem...
2014. nov. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok. 6 hónapos 4naposan átfordult egyedül, igaz még csak az egyik oldalra megy neki hátról hasra, de próbálkozik a másik oldalra is. :)

Igaz előtte a gyógytornász kicsit jobban megnyaggatta fitneszlabdán, de már egy ideje nem haladunk semerre, úgyhogy kellett egy kicsit ösztönözni.

2014. dec. 7. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!