Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babánknak az az új...

3 hónapos babánknak az az új dolga hogy hátán fekve páros lábbal veri a lábát, felemeli és oda vágja. Általában éjszaka szokta csinálni. Miért?

Figyelt kérdés
Ma pedig mélázás közben kétszer is oldalra rángatta a fejét, baj lehet?én még nem láttam csak a férjem mondta.
2010. jan. 28. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Igaz lányom 1 éves, de ő is csinálja ezt a páros lábbal való dobbantást, általában akkor ha mérges:)
2010. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

4 hónapos lányom is szokta csinálni a páros lábbal való dobbantást, általában a nyújtózkodás része, vagy amikor tornázik (pukik).

A fejrángatást nem tudom.

2010. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a nagyobbik fiam ezt a pelenkázón csinálta fürdés előtt. Utána már amikor nagyobb volt, akkor a földön fekve is. Amikor már járni tudott, akkor pedig a fejét ütögette az ágyba. Vicces volt, de nem ártott magának. Szépen abbahagyta. Gyerek szokás, majd elhagyja, ahogy nő.
2010. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is szokta csinálni(9 hónapos),de neki olyankor mindig jó kedve van.Mindig mosolyog és várja,hogy "megeszegessem"! :)
2010. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom akkor csinálja ezt, mikor én rádobom a takaróját, vagy ő saját magának, és nem lát ki. Szereti is, mert közben kacag is, de ha sokáig nem lát, akkor ideges lesz ...
2010. jan. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok, tényleg, akkor is csinálja néha ha izgatott, jókedvű!
2010. jan. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A párod lábbal dobbantás nálunk az öröm kifejezésének a jele:)
2010. jan. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat szerintem ő ideges olyankor mert éjszaka csinálja amikor éhes mert nem sír és nem mindig ébredek fel rá olyan gyorsan hogy csak szöszöl, na ilyenkor boztos begurul hogy miért nem adok már enni neki és ez így elég hangos jelzés , na erre fel kelek:-)
2010. jan. 30. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!