Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három és fél hónapos babám...

Három és fél hónapos babám taknyos. Porszivózom az orrát, amit nagyon nem szeret, nagyon sir amikor csinálom. Pár napja berekedt, és szegénykémnek alig van hangja. Létezik hogy a sok sirástól ment el a hangja?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. A betegségtől ment el, de gondolom ezt az orvos is mondta. Az orrszívás fontos, mert könnyen középfülgyulladás lehet belőle, és hidd el, az nem csak egy kis sírás, ha fáj a füle is.
2014. nov. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amikor az orvosnál voltunk, még nem volt berekedve. Középfülgyulladást állapitottak meg nála, azért is porszivozom gyakran a nóziját, kapott antibiotikumot is. Viszont a hangja pár napja ment el. Nem tudom azért e mert sokat sir, vagy a betegség miatt?
2014. nov. 17. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Biztos, hogy nem a sírástól ment el a hangja, szerintem mutasd meg orvosnak mindenképpen, hogy kell e rá valami gyógyszer mert még nagyon pici, jobb a biztonság!
2014. nov. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a rekedés egyet szokott jelenteni a gégegyulladással.

De persze lehet a sok sírástól is, nem mondom.

Viszont ha már vannak tünetei a megfázással kapcsolatban, akkor én inkább azzal hoznám összefüggésbe a rekedtséget.

Szóval vidd vissza az orvoshoz és inkább nézzen rá!

2014. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! sajnos tényleg a betegség miatt rekedt be szegény babám.
2014. nov. 18. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!