Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Naponta kb. mennyi időt...

Naponta kb. mennyi időt játszol 1 év körüli babáddal? Arra gondolok, amikor csak Vele foglalkozol.

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 22:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érted, hogy mennyi idő az, amikor azon kívül, hogy mellette ülök/állok, és játszunk, semmi mást nem csinálok, hát akkor kb. 1 óra délelőtt, 1 óra délután. Amúgy teszek-veszek, és vagy odaugrálok hozzá, vagy Ő jön utánam/velem, és "dumcsizunk", miközben és csinálom a dolgom.
2010. jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így van de azt az 1-1 órát sem egyben kell elképzelni hanem mondjuk 20 perceket játszok vele egyszerre. Utána megunja és otthagy vagy belemerül valamibe és én hagyom ott.
2010. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Az egész napom róla szól, mindent együtt csinálunk, közben mindig beszélgetek vele. Amikor alszik, akkor főzök teregetek! És tényleg egész nap vele foglalkozom, azért vagyok gyesen!:)
2010. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Első vagyok, igen, kedves harmadik, mindannyian egész nap a babánkkal foglalkozunk, de nyilván nem úgy kell elképzelni téged sem, hogy amikor a babád ébren van, egy centit sem mozdulsz mellőle, és egyáltalán semmit nem csinálsz, semmi mást azon kívül, hogy vele játszol. Ezt azért nehezen hinném el....
2010. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, hogy leülök mellé, és együtt játszunk, az sokszor van, nálunk is ilyen húszperces részletekben, és az legalább óránként előfordul, de van, hogy több, van hogy kevesebb. Az ő igényeit is nézem. Pld. van, hogy nekem lenne kedvem vele építőkockázni, de őt nem érdeklem, mert épp a partvist húzgálja már egy órája.. :) Ilyenkor nem erőltetem rá magam.


De ha látom, hogy unatkozik, és már kezdene nyafizni, vagy a nadrágom szárába kapaszkodik ,akkor játszom vele, de sokszor van olyan is, hogy zöldséget pucolunk együtt, vagy teregetünk és adogatja a ruhákat, szóval belecsempészünk a játékba egy kis munkát is.

2010. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Számszerűsíteni én sem tudom pontosan, de én is akkor főzök, mosok, stb.. amikor alszik. (Egész jó alvókája van egyébként :) Amikor ébren van, akkor kb. 1-1,5 óra amit nem pont mellette töltök, pl. bevásárlás, evés, wc-zés. Netezni ilyenkor szoktam (este)+ olvasni, mert este 8-tól ált. alszik, igaz még nemsokára felébresztem enni.
2010. jan. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Este 8 után felébreszted enni? Miért? Így tovább alszik reggel? Sajna nálunk alvás után óránként felkel éjfélig, akármit is csinálok.
2010. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mi is "több részletben" játszunk. Persze a legjobban tetsző dolgok azok, amiket én használok. :)
2010. jan. 28. 23:39
 9/16 anonim ***** válasza:
Nagyon irigylem azokat akik tudnak a baba mellett tenni-venni. Sajnos lányom még egy percet sincs el,ha nem vagyok látótávolságon belül,sőt néha még akkor sem. Állandóan csimpaszkodik rajtam,fogja a nadrágomat, ha ülök vele a habtapin akkor is mászik rám. Főzni és takarítani is úgy szoktam,hogy végig üvölti az egészet,hiába van mellettem 5cm-re a kompban vagy a földön. Sosem volt ölbe szoktatva, most mégis mindíg fel szeretne jönni. Szóval az egész nap foglalkozom vele,játszunk,mászkálunk a nagy másfeles panellakásban,jön velem wc-re is,segít porszívózni,felmosni stb...
2010. jan. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Én is azért vagyok gyed-en, hogy egész nap a babámmal foglalkozzak, még ha 20%-osra is pontoztok emiatt. Amikor nem alszik, egyfolytában az ölemben van, verset, mesét mondok neki, stb.. :)
2010. jan. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!