Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Máshogy foglalkozol fiú ill....

Máshogy foglalkozol fiú ill. lány kisbabáddal az első évben?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogyan? Mi a különbség? Mikortól lehet szétválasztani?

A kérdést azért írtam ki, mert "megkaptam" a páromtól, hogy a kisfiunknak csak énekelek meg mesét mondok, tiszta nádszálkisasszonyt nevelek belőle.

De nem tudom, hogy csináljam másképp. Van ötletetek? 11 hónapos

Persze játszom vele máshogy is, használjuk az Anya taníts engem c. könyvet is, szóval színes azért a paletta, de tény, hogy egy kislánnyal ugyanígy foglalkoznék.


2011. jan. 30. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
úristen. a férjednek fogalma sincs a dologról....még a 2. évben sem. ugyanúgy van a fiúnak is babája, a lánynak meg autó. és ha teszem azt a fiúból majd gyerekorvos lesz, nem tűzoltó? akkor nyilván jobban érdekelheti a baba már kicsiként is. ettől még nem lesz baja. a mesétől meg főleg nem. sztem csak anyni a dolgunk, hogy biztosítsuk a lehetőséget, hogy mindennel találkozzanak, és ők majd kiválasztják, ami érdekli őket. a nemi nevelés nem itt kezdődik.....
2011. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jól csinálod amit csinálsz, ne hallgass a férjedre!
2011. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdekes.

Mit vár a férjed, hogy a 11 hóssal állj neki játékpisztolyozni?

Teljesen jól csinálod, látni fogod a fiadon, hogy mikor van szüksége változásra, de ez majd 3-4 éves korban jön el.

2011. jan. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!